Wpis z mikrobloga

Mireczki, bylibyście zainteresowani AMA o pracy w punkcie zakładów bukmacherskich? Mogę poopowiadac o tym, jak wygląda standardowy dzień w kwestii procedur, rodzajach klientów, płucach i minutach takiej pracy. Niestety za dużo o samych finansach nie mogę mówić, ale to wiadomo czemu :)
#ama #bukmacherka (jeśli ten wpis nie będzie pasował pod tagiem, to dajcie znać i usunę, nie chce tu śmiecić niepotrzebnie :))
  • 21
@Apoloniusz_Brojler12: wiesz, że w punktach są kamery? Jak zrobisz sobie pare kuponów to może i przejdzie, ale na większą skale nie ma opcji xD.
@nie_znam_sie_ale_sie_wypowiem: trochę racji masz, raczej ciekawsze by było gdyby wypisała jakies historyjki z punktu, bo z własnego doświadczenia wiem, że przychodzą tam różni ludzie i czasem fajne 'kwiatki' wychodzą :D
@Patey u konkurencji :D historie w sumie też mogę poopowiadac :) po prostu doszłam do wniosku, że ktoś może byłby ciekaw jak to jest, bo nie każdy chodzi do takich punktów, a do Tesco czy rosmanna już tak :D
@Cubic: oczywiście nie w stsie, bo regulamin zabrania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czasem nie trzeba sie znać na czymś, żeby zarabiać pieniądze, wystarczy się kręcić w dobrym towarzystwie haha :D.
@Cubic: o to fajnie! :D O kurczaki, maksymalnie to chyba 500k tam samo jak w internetowych xD (musiałbym to sprawdzić w regulaminie w punkcie, bo wygrane >10k są rzadkością.). Z tymże wiadomo w takim normalnym punkcie tak odrazu mogą Ci wypłacić tyle ile mają na stanie czyli w najlepszych przypadkach troche ponad 10k. A jak masz więcej to musisz poczekać parę dni na dotację z centrali.
@Patey: Ale nie jest tak że powiedzmy z wygraną około 50k jadę gdzieś powiedzmy do głównej siedziby, tylko czekam aż pieniądze przyjdą do danego punktu, tak?
@Cubic: no właśnie nie jestem pewien, a nie chce Ci też skłamać. Musiałbym sprawdzić w regulaminie, bo jeszcze nigdy wygranej ponad 20k nie wypłacałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak bede w pracy i sprawdzę to Ci napisze na pw. Ale wydaje mi się, że każdą wygraną można odebrać w punkcie - przynajmniej tak by wynikało z polityki STSu, bo wątpie, że kazaliby sie fatygować klientowi do centrali
@Cubic: imo max to cos ~1k...przynajmniej taka masz gwarancje ale to od punktu zalezy..kiedys z dupy zagralem za 100 jakies ako w krk, wyszlo cos kolo 7 stowek i wrocilem akuart na swieta do domu, poszedlem u siebie i babka nie miala wyplacic i powiedziala ze wyplacic moge tylko tam gdzie zaklad zostal przyjety xD generalnie slyszalem ze powyzej kilku k trzeba do centralnego w województwie jechac :P anyway nie pracuje