Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może mi ktoś wyjaśnić jak dokładnie działa #fotka #fotkapl
Dzisiaj założyłem konto i od cholery wejść na profil mam (w stosunku do #badoo )

Tak więc proszę o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań:

- Średnia 6.5 - 7.5 to dużo czy mało? Sugerować się tym? Ma to jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości?
- Te klikanie TAK/NIE to jak #badoo lub #tinder ? jak oboje sobię klikniemy, to mamy parę i możemy ze sobą pisać? (Wolę wybierąć z tych, które mnie polajkowały)
- Mam dużo wejść, bo jestem nowy, czy zawsze tutaj tak jest?
- Skąd bierze się średnia ("decyzje")? Bo raczej nie wynika to z ilości głosów TAK/NIE Chyba, że się mylę.

No i ogólnie napiszcie proszę jak korzystać z serwisu. (Pewnie będzie, że rak i nie warto bo same karyny, ale warto spróbować wychodzić z #przegryw #twfngf i nie zamykać się na inne opcje).

A tak w ogóle to jestem ex-mirek usunąłem konto (brawo ja) jakiś czas temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc pytam z anonimowych.

Dzięki za odpowiedzi a moda proszę o akceptację wpisu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Jak nie jesteś różowym paskiem, to to nie jest tak źle.
2. Mniej więcej, tylko że to jest tylko sugestia, pisać możesz do kogokolwiek, chyba że ten ktoś wyłączy prywatne wiadomości (i chyba jeszcze może ustawić ograniczenie max wieku i płci)
3. Niektóre zdjęcia trafiają na główną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Ostatnio było tak, że zależy od średniej ocen pod zdjęciami.
@Instynkt

Dlatego pytam. Rzecz też jest jeszcze taka, że jestem młody (19 lat), więc lecą na mnie te 15-20 jak już. W wieku podobnym do Twojego (jak mniemam masz koło 30, kojarzę Twoją osobę) też bym miał te 10, ale mam nadzieję, że za taki czas nie będę musiał używać takich portali. ;)


@AnonimoweMirkoWyznania: A ja mam 27 więc lecą na mnie 23-27, dla młodszych jestem za stary a dla starszych