Wpis z mikrobloga

#wykopet

Siemanko. Postanowiłem dodać post bo chciałem zaoferować się do pomocy, gdybyście mieli jakiś problem z mirkoserwerem.
BTW, nie potrzebujecie może admina na tego TSa? Bo mógłbym się nim zająć. Jeśli jest tu jego właściciel to proszę o odzew! No chyba, że to tylko ktoś o kanały poprosił na jakimś prywatnym, to sorki. Strzałeczka!
  • 19
@Matus20095: Pisząc "Mógłbym się nim zająć" miałem na myśli dodanie fajnych ikonek, rang, chociażby grafiki po prawej stronie u góry, fajne rozmieszczenie kanałów z podziałem na strefy, mógłbym też stworzyć centrum pomocy gdzie siedziałbym i do tego miejsca mogliby podbijać ludzie, którzy mają jakiś problem z et lub TSem, mógłbym dodać bota muzycznego, banować trollów, po prostu zająć się serwerem od strony technicznej. Takie typowe zadania admina. Tak się zaoferowałem, no
@Inhibitor: Nie wiem o co ci chodzi, założyłem konto bo przez przypadek natknąłem się na tag wykopet, a danych do starego konta nie pamiętam, bo ostatni raz wchodziłem z 5 lat temu.
@Inhibitor Dalej nie czaisz, że ja chcę admina na ts3 a nie na serwerze xDD poza tym nie udawaj irytacji bo bardziej od tego można dostać skisu niż od moich działań. Kończę eldo ( ͡° ͜ʖ ͡°)