Wpis z mikrobloga

@xCinek:
trzeba, musisz wyrazić wszystkie możliwe zgody marketingowo spamowe i jeszcze mieć jakieś tam wpływy. wez zmień ten gównobank
  • Odpowiedz
@rdy: warunki wszystkie spełniam, chodzi o te #!$%@? zgody marketingowe, gdzie mam tego szukać żeby to odklikać?

ten gównobank mnie właśnie dziś #!$%@?ł, jak zobaczyłem że mi pobrali 6zł za czwartą wypłatę z bankomatu. oczywiście na pobranie 6zł nie musiałem wyrażać żadnych zgód, ale na chargeback już tak, HEHE. złodzieje #!$%@?.
  • Odpowiedz
@xCinek: gdzieś to powinno być w tym systemie online, ale lepiej zadzwoń do konsultantki jakiejś to ona ci to z chęcią pozaznacza :D

ja wczoraj pytam się ich grzecznie na videoczacie czy można wypowiedzenie wyslać przez serwis transakcyjny. Można. Wysyłam. Dziś odpowiedz - proszę o wysłanie wypowiedzenia drogą pocztową lub w placówce banku XD
  • Odpowiedz
@rdy: spytałem na czacie, oczywiście trzeba dzwonić.
#!$%@?, podliczyłem i 24zł w tym miesiącu wydałem na bankomaty, ja #!$%@?ę. chyba rzeczywiście stąd #!$%@?.
  • Odpowiedz
@xCinek: ja #!$%@?łem do millenium, do 26r życia za darmo, a jak masz 1000zł miesiecznie wpływów co trudne nie jest to i po 26r za darmo
  • Odpowiedz
@jabukasiga: nie, w 95% płacę kartą, ale np fryzjer, "zakupy" na OLX, wyjście na imprezy, na to wszystko trzeba gotówki, do tej pory nie miałem ograniczonych wypłat w bankomacie więc nosiłem w portfelu 100zł gotówki i w razie potrzeby wypłacałem, ale widzę że teraz będę musiał wypłacać 500zł raz w miesiącu i trzymać w skarpecie...
  • Odpowiedz
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: ale Ty mówisz o ofercie od "Alior Bank"? nie od "Tmobile usługi blabla od Alior Bank"?

generalnie sprawdziłem i raczej bez problemu przekraczam 500zł płatności kartą w miesiącu, głupie paliwo 400-500zł/mc, więc raczej zdecyduje się na tmobile premium póki co.
  • Odpowiedz