Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krótko i na temat: jak poradzić sobie z bólem dupy, że dziewczyna którą kochałeś (i myślałeś, że ona ciebie) olała cię dla lepszego gościa? Boli mnie, że jest starszy i bogatszy, a ona nie dała mi szansy by się dorobić (z rok od rozstania zarobki mi przyrosły o prawie 100% - pierwsza praca po studiach) - ale to i tak nie pomaga, bo widzę jak zabiera ją na wycieczki na jakieś teneryfy itd., a mnie na to na razie nie stać.

Piszę to bo po prostu bardzo mi przykro i wciąż nie mogę przestać o tym myśleć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Krótko i na temat: jak poradzić sob...

źródło: comment_QZtycWa88iseTltw4jeQW5bQVgk06nOt.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Hajs to nie wszystko. Można być szczęśliwym jak się go ma mało. Znajdź szczęście w środku, dopiero wtedy będziesz miał się czym podzielić z drugą osobą. Daruj ją sobie i spróbuj być szczęśliwy, a kto wie, może Wasze ścieżki się jeszcze skrzyżują.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powinieneś się cieszyć, że nie stałeś się sponsorem dla jakiejś materialistki. Jeśli by naprawdę cię kochała/chciała/szanowała, to miałaby w głębokim poważaniu, ile zarabiasz, czym jeździsz i dokąd udajesz się na wywczas.
Oczywiście, własne mieszkanie, przyzwoity wózek i pięciocyfrowa kwota dodaje pewności, ale czy jednocześnie nie przyciąga łatwych i wyrachowanych?
  • Odpowiedz
MglistaKreatura: Golnij sobie głębszego, szukaj innych. Jeśli już na serio masz to rozkminiać (a wiem doskonale, że ciężko coś takiego wybić sobie z głowy), to zrób sobie chociaż z tego motywację, żeby zarabiać 4 razy więcej od tego gościa i być 5 razy bardziej interesującym. Użalanie się nad porażką bez wyciągnięcia wniosków doprowadzi cię do dupy.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale kasa to absolutnie nie wszystko
ja z moja bylem wiele lat I jakos nie rzucila mnie dla bogatszego, a najpierw 6 lat studiow to biedowanie, pozniej 3 lata biedapracy...
dopiero pozniej sie zrobilo lepiej a teraz jest rewelacyjnie...
wiec mozesz sobie tlumaczyc ze to przez pieniadze, ale jest szansa ze to po prostu sie wypalilo...
  • Odpowiedz