Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft
Mam w planach tylko i wyłącznie granie melasami (Retri Pala i Blood DK, opcjonalnie DH Havoc lub Vengeance). Czy szukanie pozostałych artefaktów jest opłacalne w... "late game", czy nie bardzo? No i czy muszę wtedy zmienić spec wymagany dla danego artefaktu, czy też mogę pozostać przy aktualnie używanym?
  • 4
  • Odpowiedz
@Seif posiadanie artefaktu dla offa jest jak najbardziej wskazane, bo w założeniu Blizza ma on mieć 80% czy jakoś tak mocy main artefaktu. Tak trzeba zmieniać spec żeby używać innego artefaktu.
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami chodzi o wzrost kosztu traitow i research power. Mianowicie main spec dojdzie do takich kosztów że w offie da ci to 3-4 traity za koszt 1 w mainie (z tokenów). No i artifact power gain się będzie skalowal % z researchem to i tak koszty traitow w pewnym momencie będą nieosiagalne. Blizz zalozyl ze wymaxowanie maina zajmie miesiace. Sorki ze tak chaotycznie, gdyby nadal coś było nie jasne to pytaj. XD
  • Odpowiedz
@Kubalong no dobra wiem że ilość AP na kolejne traity skaluje się potem dosyć drastycznie ale dalej nie ma żadnych korzyści z robienia offspeca. A czas na wymaksowanie main speca i offspeca będzie taki sam nie zależnie czy będziesz najpierw starał się wymaksowac jedno a potem drugie czy będziesz w miarę możliwości robił to naprzemiennie. Z czego podejście pierwsze jest nieco lepsze jak się raiduje mythica bo main spec jest wtedy zawsze
  • Odpowiedz