Wpis z mikrobloga

@RARvolt: ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie - mam już z sześć czy siedem kompów, w tym dwa laptopy, więc jednak nie. Ale IMHO dobrze dobrany cienki klient by był raz że cichszy (brak części mechanicznych w wielu modelach), dwa że mniej prądu by żarł a trzy - by dłużej pożył.
  • Odpowiedz
@paczaminiewidze: @RARvolt: HP z serii T to i owszem, były oparte o x86, ale niektóre modele (np. T5530, którym się bawiłem) nie obsługiwały kompletu instrukcji dla współczesnych 32-bitowych procesorów (nie do końca rozumiem o co chodziło, ale mój T5530 jest w stanie unieść tylko starsze kernele linuksa, te z obsługą, bo te z usuniętym kodem odpowiedzialnym za obsługę starożytnych i368 się krzaczyły). "Ostatnie" 32-bitowe procesory to NIE i386, tylko i586
  • Odpowiedz
@RARvolt: W przypadku takiego printserwera na OpenWRT korzystasz ze sterownika zainstalowanego w systemie. Sam musiałem do swojego Brothera DCP-385C instalować sterownik na komputerze, netbooku, dla każdego systemu osobno. Jest to poniekąd minus, ale nie wertujesz raczej systemami, laptopami non stop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak możesz, podaj model drukarki.
  • Odpowiedz
@RARvolt: Na stronie Brothera znajdziesz sterowniki do każdej wersji systemu, o ile dobrze pamiętam to w Windows 7 i 8.1 załapało mi sterowniki od razu, tylko podczas dodawania drukarki wskazać ten jeden konkretny model drukarki. Skanowania nie testowałem, bo jak skanuję to na pendriva bezpośrednio przez PictBridge. Pewnie się jakoś da, mi do sczęścia nie jest potrzebne.
Jeśli już nie chcesz wymieniać routera to można by było pokusić się o zakup
  • Odpowiedz