Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki, wiem, że było, ale może jeszcze coś doradzicie Mircy.

Szukam TV do grania na PS4, bez zbędnych bajerów, ma być TANI max 1500zl 40 cali lub więcej.

Ostatnio najbardziej polecanym modelem był SAMSUNG UE40J5100 na stronie Komputer Świat podają, ze ma Input lag: 27.7 ms więc bardzo dobrze.

Na ceneo sa w podobnej cenie modele Philips 40PFH4100 , SAMSUNG UE40J5200 , LG 43LF510V , LG 43LH500T , Sharp LC43CFE4142E ale do tych nie mogę znaleźć informacji o input lag, nawet na angielskich stronach.

Kusza te telewizory 43" ale nie ma informacji o INPUT LAG

Czy jednak szukać czegoś innego? BTW nie jestem wyszukanym znawcą telewizorów i barw. Nie dostrzegam dużych różnic. Wydaje mi się, że LED są lepsze od LCD. Czy będę miał uczucie tego ze telewizor jest "tani" w stosunku do TV za 2500 zł?

#ps4 #inputlag #tv #gry #samsung #lg #sharp #philips
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mak2207: zależy w co grasz, jak w inne gry niz FPS to imput lag aż tak wazny nie jest. Jak coś to mam sony bravia kdl-40w705c z input lagiem 17ms i czasem widzę w COD jak wrogowie nie mają szans nawet zareagować :P
  • Odpowiedz
@mak2207:

ja właśnie mam tego UE40J5100 ponieważ udało mi się go dorwać na mall.pl jak była akcja, że sprzedają bez vatu. Zapłaciłem za niego jakieś 1080zł i to jeden z najlepszych moich zakupów w życiu. Kupiłem go specjalnie pod PS4 i według mnie sprawdza się zajebiście. Naprawdę dobra jakość wyświetlania i w grach w ogóle nie czuję opóźnień. Nie potrzebowałem telewizora z 3d i innymi pierdołami, których w życiu bym
  • Odpowiedz
@mak2207: Jak grasz na konsoli to input lag nie ma znaczenia - i tak jesteś podczłowiekiem. Tylko pc master race ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@cadmus: @Nova24: No właśnie, Samsung wydaje się być opcja bardzo rozsądną, ale teraz kusi mnie jeszcze Sharp LC43CFE4142E , chociaż firma jest mało u nas popularna, ale tutaj mamy 3 cale więcej na przekątnej, co jest procentowo dużym skokiem. Gram głownie w FPS i TPS, The Last of Us, GTA V, Tomb Raider, i też DriveClub.
  • Odpowiedz