Wpis z mikrobloga

Mirki, warto brać nowego Xboxa One S + Wiedzmin 3 + Fifa 17 + Xbox Live na 6 miesiecy za 1500 zl? Kwestia tylko taka, że dostałbym go za miesiąc. Czy może lepiej kupić starszą wersję? Fifa w dniu premiery pewnie będzie kosztowała ze 300 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#xboxone
  • 11
@oranje:

Za taką cenę jak za nówkę sprzęt, gry i Gold 6m to nie jest źle. Wieśka po przejściu opchniesz bo widzę, że jest w wersji pudełkowej, FIFA 17 już nie opchniesz bo jest w wersji cyfrowej (no chyba, że z kontem Live).

Możesz spróbować konfiguracji z używaną konsolą (z tego co widzę to chodzą ok. 800 zł z porządną gwarancją), Wiesiek w GOTY 160-170 zł, FIFA 17 ze 200 zł
@Gh0st: Super z tą GOTY. Ogólnie będę chciał kupić nówkę może z jakąś grą w zestawie i drugim padem. Czym warto się zainteresować w zestawie? Bo Wieśka kupię GOTY z tego co czytałem dzisiaj premiera.

@Gh0st: Tak dokładnie o tej. Już zauważyłem. :d
@Gh0st: Tak, tak zauważyłem i to zdecydowało, że kupię wieśka oddzielnie. Warto kupować na allegro używanego pada? Koszt około 100 zł, ale nie wiem ile to pochodzi i czy nie warto zainwestować w nowego. Nie chcę linkować do aukcji.
@oranje:
Ja pół roku temu kupiłem używanego pada + kabel USB od jakiegoś importera za 100 zł z gwarancją na parę miesięcy. Okazało się po otwarciu, że nie działa łączenie bezprzewodowe, i od tamtej pory jakoś nie mogę go na gwarancję wysłać bo gra po kablu mi starczy :P