Wpis z mikrobloga

Uwaga, będą gorzkie żale. Jako, że dziś deszcz od rana lał jak oszalaly zdecydowałam się pojechać tramwajem. Nie mam miesięcznego, od jakiegoś czasu jeżdżę rowerem. Chce kupić bilet, ale moja karta nie współpracuje (będę za jakiś czas wymieniać dopiero). Na Gaju zapchany slot na monety. W tramwaju jakas laska kupuje mi bilet, oddaje jej kasę. Wracam z pracy, myślę pojadę na czasowym. Wrzucam monete do automatu i... to samo co rano. No cholera jasna. Idę na JP2 - tam automat gardzi moimi pieniędzmi i je wypluwa. Całe szczęście babcia w kiosku ma bilety, teraz to rzadkość. I bądź tu uczciwy. Poza ostatnim zgłosiłam dziś dwie pozostałe usterki.

tl;dr biletomaty we Wrocławiu są do dupy.

#gorzkiezale #wroclaw
  • 12
@gaska Ja dzisiaj tez zamiast rowerem pojechałem autobusem i oczywiście automat w autobusie bez życia. Myślę ok zapłacę przez SkyCash - a tam wyskakuje nieznany błąd i aplikacja nie pobrała stanu mojego konta... Bardzo chciałem im zapłacić za dostarczenie mojego zadka do roboty no ale nie da się...
@szoorstki: Nie mam pay pasa ;_; a w slocie w ogóle nie działa, więc lipa. Mogę zapłacić tylko monetami (ew. banknotem, ale biorąc pod uwagę jakość tych automatów jest rzeczą bardzo ryzykowną), co jak widać nie zawsze jest możliwe.