Wpis z mikrobloga

zdźiwiłbyś się, że to jednak często bywa chorobą przemiany materii i innych niezwiązanych z mózgiem


@tysonic: Góra kilka procent.

w przeciwieństwie do twojej choroby #!$%@? łba #!$%@?

Tak jak sądziłem, lepiej wylewać swoje frustracje na innych niż schudnąć.
@LordOfTheBananas: frustrację, hmmm, tak - ignoranci a do tego buce potrafią mnie sfrustrować. Parę procent przytył Ronaldo, parę procent #!$%@? - kalkulator sobie kup. Do tego w czasach tego zdjęcia był aktywny piłkarsko także dodaj dwa do dwóch mózgu. Monopol na wiedzę masz? Ciekawe bo wg. mnie gówno wiesz i to ciebie frustruje to, że musisz sobie na plecach jakiegoś randomowego grubaska ze zdjęcia kompleksy małego pindola leczyć. Jak bardzo ona
Parę procent przytył Ronaldo, parę procent #!$%@? - kalkulator sobie kup.


@tysonic: Widzę że tłuszcz rzucił Ci się ostro na mózg, gdybyś posiadł taką umiejętność jak czytanie ze zrozumieniem to wiedziałbyś że "pare procent" oznaczało liczbę grubych osób które mają problemy z hormonami w stosunku do liczby wszystkich grubasów.

Odbierasz to wszystko bardzo osobiście, inne dzieci w szkole się z Ciebie śmieją?
Na pewno dasz radę schudnąć, nie poddawaj się!
Jeszcze
@rbk17: "NO ZJEDZ COŚ WNUSIU, CIOCIA CI DAJE" #!$%@?, jakbym swoją ciotkę widział w wieku 10 lat, zawsze kupywała mi mase jedzenia i sama #!$%@?ła, w sumie też dobrze że #!$%@? nie jestem jak ona.