Wpis z mikrobloga

Moj rozowy chce zmienic telefon, jest zafasycnowana Huawei P9, a chce sie przesiasc z... uwaga, szach mat apple maniacy...iphone 5s. Była na jakims pokazie marketingowca z huawei i tam ja kupili. Warto, czy jej odradzic? Recenzje sa pozytywne, a sam jesli mialbym sie zdecydowac to na wersje plus tego modelu, tylko wiecie, nazwa tej marki wciaz brzmi jakos tak egzotycznie. Ktos ma i sie wypowie?

#android #bojowkaandroid #huawei #apple ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
@ocokaman89: @rdy: @AzureTurtle: @Pacjent:
Opowiem wam dobry kawał:

W nowej knajpie, w Chicago, zainstalowali, #!$%@?, mechanicznego barmana, nie? No i wiecie... Barman obsługiwał klientów, zabawiał ich, zagadywał ich w zależności od tego, jakie było ich IQ. No i przychodzi pierwszy klient i barman-robot się pyta:
"Jakie jest twoje IQ?"
No i klient mówi "160, nie?"
No to nalewa mu drinka, #!$%@?, robot i zaczyna z nim rozmawiać o
  • Odpowiedz
@Pacjent: mam poprzednika - P8. Od miesiąca chodzi bez problemów i bardzo płynnie (co było nieosiągalne kiedy porzuciłem andka w 2012 roku). Jakość wykonania bardzo dobra. Jeżeli P9 jest następcą to teoretycznie powinna być lepsza :)
  • Odpowiedz
@Pacjent: Mam P9 i jestem bardzo zadowolony, wyrwałem za 1550 zł więc cenowo jak zeszłoroczne flagowce a przewyższa je pod każdym względem. Działa bardzo szybko i nie ma żadnych przestojów mimo, że zainstalowany messegner i facebook. Aparat świetny, czytnik linii papilarnych bardzo szybki a design i jakość wykonania świetna. Jedyny mankament to jak dla mnie dość wolne ładowanie.
  • Odpowiedz
@AzureTurtle:
@ocokaman89:
@rdy:
@LewCyzud:
@mlnrz:
@Pawlis:

Zadecydowane, czajniki juz pakuja różowe etui i szklo na ekran, a jak towar dojdzie, to będziemy szukac telefonu. Lepiej allegro/olx, czy jakis sklep?

Wyceny ajfona jeszcze nie robila. Telefon z przelomu wrzesnia/października 2014, dosyc wyszanowany, to ile moze sobie wolac?
  • Odpowiedz
@Pacjent:
olx spoko, może szukać takiego od operatora z przedłużenia umowy, albo jakiejś używki kilkudniowej. Ja w maju kupilem P9 używany 3 dni za 1700zł

jak nowy to tylko sklep, absolutnie nie allegro bo tam większość ofert to sprowadzane z chin telefony bez gwarancji. Chyba że trafisz na dokładnie taką gdzie będzie
-dystrybucja PL
-gwarancja producenta 36 miesięcy
-fvat 23%
  • Odpowiedz
@Pawlis: Zaczalem szukac i mam pytanie, kilka w sumie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesli chce kupic telefon z przedluzenia umowy, to na ten telefon bedzie wystawiona faktura z salonu sprzedazy? Na tej fakturze powinien byc numer imei telefonu? Jesli juz taki znajde, to telefon ma byc zafoliowany, czy oni je w salonach otwieraja, po to, zeby podbic kartę albo cos? Co pozniej z gwarancją? Czy bedzie mnie
  • Odpowiedz
@Pacjent: Ja dostałem fakturę bez numeru IMEI, telefon w folii tylko pudełko już nie było zaplombowane, żadnej karty gwarancyjnej nie ma. Ksero faktury starczy, przynajmniej u mnie w żadnym serwisie o to problemu nie robili.
  • Odpowiedz