Wpis z mikrobloga

No to na sam koniec chyba to co najważniejsze. Oficjalnie produkcja została zakończona, wrzucona do sieci i upubliczniona. Została też wysłana do Pukawki z osobistymi podziękowania ode mnie i od sieci, którą kiedyś reprezentowałem.

Jestem bardzo dumny chociaż wiem, że niektóre rzeczy można było zrobić lepiej. Niestety nie jestem ekspertem w moviemakingu Counter Strike'a. Mimo wszystko bardzo mi się to podoba i mam nadzieję, że inni też to docenią. Cieszę się, że postawiłem sobie wysoko poprzeczkę i przeskoczyłem nad nią. :)

Informacje z opisu filmu:

Directed and produced by Vojak

FPS - 200/60

Resolution - 1280x720

Lenght - 02:09

Size - 393MB

Software - Sony Vegas, VirtualDub, HLAE, Inkscape

Music: Inception Theme, Logic - Inception

Starring: alokin, bone, Domi, exeaie, fury, Moking, molen, smoq

Cały przebieg tworzenia tego materiału możecie sprawdzić pod tagiem #hlaezvojakiem. Nie był on aż tak popularny ale i tak dziękuję za wszelkie wsparcie.

Nie mam teraz dużo czasu by się rozpisywać więc aktualnie to tyle z mojej strony.

Opinie mile widziane. :)

Wołam tych, którzy prawdopodobnie się zainteresowali: @Janodemon @StanMarsh @Lemartez @Crecha @minusuj @Adrianq @Razr

#cs #cs16 #csgo #counterstrike #sonyvegas #moviemaking
Vojak - No to na sam koniec chyba to co najważniejsze. Oficjalnie produkcja została z...
  • 13
@Vojak: Zajebisty stary, ja właśnie kończę updatować steama, w końcu po końcu semestru moge sobie troche postrzelać :)

A pochwale się, w tamtym roku 3 miejsce nawet na lanie, z kumplami for fun poszlismy, udalo sie wywalczyć :P