Wpis z mikrobloga

@mystaloba:

30 czasów/biegaczy

Nie wiem co rozumiesz pod tym pojęciem, bo jeśli o łapanie "czasów okrążenia" (lap time) to w podobnych pieniądzach masz Sigma 15.11 (ok. 160zł) z pamięcią 50 lapów i dokładnym pulsometrem (co prawda niekodowany ale to problem tylko na zawodach). Jak Ci nie zależy na pulsometrze to jest jeszcze Sigma 6.12 (nie miałem w rękach) za około 100zł z pamięcią do 99 lapów. O tym "chińczyku" co pokazałeś
@mystaloba: popatrz na timex albo Casio bo jest wiele z takim trybem jak potrzebujesz. I ten guzik do lapów mają na środku żeby łatwo było łapać okrążenia. A tak zapytam: do czego Ci to Potrzebne? Jakieś różne długości okrążeń? Każde inne?
@salvador5000: sorry, że dopiero dzisiaj odp. ale nie miałem czasu. Potrzebny mi jest zwykły zegarek, taki żebym mógł łapać 30 zawodników, np. wypuszczam 30 biegaczy na 1000m i łapie każdego z nich na mecie. Szukam jakiegoś taniego chińczyka, ale w większości jest napisane tylko stopwatch. I nie wiem czy z 1 czasem czy z wieloma. Dzięki za pomoc.
@mystaloba: W sigmie 6.12 jest taka opcja w przeglądzie treningu z tego co wyczytałem (mam ją też w sowim 14.11 - lap view - since start). Ale nie wiem czy faktycznie do takiego zastosowania nie będzie wygodniejsza jakaś apka na telefon jak radził salvador500.