Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia

Pewnie było pytanie już z tysiąc razy, ale czy pomógłby mi jakiś koks rozpisać trening FBW, dla osoby, która wraca na siłownie po dłuższej nieobecności (czyli mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°))? Nigdy nie miałem do czynienia z takim treningiem, a ponoć jest najlepszy na początki.

edit: albo jakieś programy treningów FBW, czy coś w tym stylu... kompletnie się nie orientuje. :(
  • 8
@gmitek: no własnie w google to nie spotkałem dwóch takich samych opinii - co powoduje, że trochę nie wiem kogo słuchać :D

I od tego są jakieś fora/mikroblogi, żeby pytać/dyskutować na dane tematy, a nie jakieś wieczne wysyłanie do googli. (,)
@Fawek: Jedziesz kolego jakiś program 5x5 jak Ci radził wyżej Polska5Ever, może to być Strong Lifts czy Ice Cream, obojętnie, po prostu znajdź sobie jakiś plan i #!$%@?.
@Fawek: Masz Stronglifts 5X5 - jestem druga osoba ktora Ci to poleca. Warto zacząć od tego po przerwie, są fajne efekty. Jaki widzisz sens żeby tu rozpisywac plan 5X5 który jest dostępny wszędzie i dodatkowo jest spoko aplikacja do planu ktora pokazuje Ci postępy.

Aplikacja nazywa się StrongLifts 5x5 Workout