Wpis z mikrobloga

Mirki,

Zaznaczam z góry, że to nie heheszki i nie mam zielonego pojęcia czy ktoś umarł czy nie, ale...

Szukam Programisty Cobol do Katowic.

Trzeba znać SQL i oczywiście Cobola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Praca na projekcie robionym dla firmy telekomunikacyjnej (system billingowy),
a jeżeli chodzi o $$ to do 15 tys na B2B.

Gdyby ktoś był chętny, albo znał kogoś chętnego...

  • 7
  • Odpowiedz
@Belmirka: tak z ciekawości: wymagacie jakiegoś większego doświadczenia (np. ileś lat czy tworzenie podobnych projektów)?

Bo jeśli chodzi tylko o znajomość Cobola i jakieś podstawowe doświadczenie (jak własne projekty czy tam 1 rok doświadczenia), to ludzie zamiast uczyć się Javy/.NET-a/PHP i dostać 3k mogliby uczyć się Cobola i dostać 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@mk321: najprawdopodobniej chodzi właśnie o "proste poprawki" i proste nowe funkcjonalności i w miarę ogarnianie obecnego systemu - a przywiduję to po tym, jak dużo mam ofert w CBL/JCL/DB2/CICS/ZOS/CTM z Wawy, KRK czy Wroclove. Mimo wszystko osiadłem w RZ i na razie nic mnie stąd nie ruszy.

@Belmirka: generalnie życzę powodzenia - prędzej czy później kogoś znajdziecie, ale Cobola to się będzi emusiał oczyć od podstaw - ale to chyba
  • Odpowiedz
@mk321: ojej jakoś umknęło mi, że pisałeś do mnie (to chyba przez to, że częściej siedzę teraz na apce ;/ i jakoś wiesza mi się albo ją wywala czasami, jak chcę zobaczyć kto do mnie pisał). Przepraszam!
Klient kazał szukać seniora (no powodzenia), a nie podał dokładnie co tam trzeba robić tzn. lakoniczne "Zakres zadań: Developer (tworzenie oprogramowania).

@Ludvigus: Oj już długo szukamy, dłuuugo, ale dziękuję za życzenia ;)
  • Odpowiedz