Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #goldwykopsays #goofaskomentuje

Zwykle nie dziele się swoimi wiadomościami prywatnymi, ale to co jakiś czas temu dostałem na PW zrobiło na mnie oszołamiające wrażenie że postanowiłem się z Wami podzielić tą wiadomością.

Autora tegoż wpisu nie podam - nie wiem czy by sobie życzył tego.

Dobry wieczór,

chciałem ci kolego podziękować. Może kiedyś bym się z tobą nie zgodził z racji, że z przekonań obyczajowych jestem bardziej w prawo niż w lewo. Akceptuję mimo to bezwzględnie wolność do życia według własnych przekonań, w tym popełniania przez jednostki- rozumianych zgodnie z moim systemem wartości- "błędów". Wyznaję tradycyjne wartości, ale nic nie mam do kogoś kto żyje inaczej. Polska flaga wypełnia mnie dumą, pomniki historii inspirują, irytuję odejście od pierwotnych wartości unii europejskiej, a kryzys imigracyjny jawi mi się jako zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Jednak #!$%@?ąc od credo, robisz robotę którą uwielbiam plusować.Poglądy to sprawa osobista, można mieć odmienny punkt widzenia na wiele spraw obyczajowych/gospodarczych, ale zdrowy rozsądek nie podlega relatywizmowi. Są sprawy bezdyskusyjne, które #!$%@?ą moralne, rozumne i odpowiedzialne postępowanie. Poszanowanie prawa, sprzeciw wobec dyktatury, manipulacji, głupoty, agresji i nienawiści są nimi. Dlatego szczere podziękowania za tę pracę u podstaw, bo takie małe wpisy otwierają oczy ludziom. Oni często nie z własnej winy, poprzez braki w wykształceniu, poszkodowanie przez los i źle ukierunkowaną percepcję nie widzą ile się w tym kraju wali. A wszyscy mają -stety, niestety- prawa wyborcze. Manipulacja informacjami sięga szczytu, a nie każdy ma fizyczną możliwość weryfikować to co przeczyta. Sam osobiście zagłosowałem w drugiej turze na tzw dr n. prawnych Andrzeja Dudę, aby po 3 miesiącach szczerze żałować. Nigdy bym nie przypuszczał do jakiego dna dojdziemy za rządów Jarosława Kaczyńskiego. Teraz widzę.

Życzę powodzenia i jak największego zasięgu wpisów. Oby młodzieżówki partyjne nie przykryły prawdy spamem. Aby przy następnych wyborach obudzić się w dziurawej, ale chociaż wolnej Polsce.

Chyba nie będzie to zbyt egzaltowane jak zakończę znanym szlagierem.

(...) Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie (...)


Pozdrawiam.
  • 11
  • Odpowiedz
no kurna. Jakiś prawicowiec nie chce aby gejów zabijano na ulicy tylko w domach. Co w tym dziwnego?


@schizotypowycynik: po prawie 2 latach obecności na wypoku nie spodziewałem się, że ktoś może z taką elokwencją się wypowiadać. Zwykle ktoś kto się ze mną nie zgadza wypisywał od lewaków, zdrajców czy coś w tym stylu.
  • Odpowiedz