Wpis z mikrobloga

@Irritum: Dzięki. Przez długi czas grałem głównie hunterem, różnymi wariantami: midrange, hybryda, sekret, z Barnesem. Oprócz tego grałem też beast/dragon druidem z Curatorem, ale średnio dawał radę.
Pod koniec ladderowania grałem jedynie aggro shamanem, choć z wielką chęcią wypróbowałbym inne, wolniejsze decki typu któryś control warrior lub token druid, ale nie mam wszystkich kart do nich.

@MaxDamage: Gdyby to było takie proste. ;) Poza tym moim zdaniem siła
  • Odpowiedz
@Vaterial: ile zajelo Ci wbicie legendy?, mi np 2 miechy temu dokladnie 18 dni, po 4-5 h dziennie, ale freeze magiem (gdzie gra trwa z 20 min) na wildzie. Midrange shamanem do 3 rangi doszedlem w standardzie, ale to z mniejsza iloscia czasu, moze 2h dziennie gry, przez kilkanascie dobrych dni; szkoda, ze teraz tyle czasu nie mam, ale zbliza sie urlop i planuje zobaczyc czy divine palem da sie
  • Odpowiedz
@Vaterial: a ja tam się chyba nigdy do aggro shamana nie przekonam :/ nieprzyjemnie mi się tym gra, nie mam satysfakcji z wygranych :p o dziwo inne inne klasy w aggro bardzo lubię np paladyna, szkoda że on po standardzie nie funkcjonuje :(
  • Odpowiedz
@z0nic: dla mnie to już za bardzo midrange ;) Brak kart powyżej 4 many i dociąg milona kart z divien favour to było coś ! ! :D Czasem pobawię się tym na wildzie i z nerfem sowy jest ten deck jeszcze skuteczniejszy ;)

Po za tym nie wiem czy kiedyś dorobię się tego Leroya, o Trionie nie wspominając ;D
  • Odpowiedz
@z0nic: Zajęło mi to około 20 dni, grając średnio po 2h dziennie.Trwałoby to pewnie krócej, gdybym czasami potrafił zrobić sobie przerwę po kilku lose'ach z rzędu zamiast uporczywie grać na mega tilcie skutkującym np. spadkiem z 2 rangi na 6.

@mikaliq: W moim przypadku aggro shaman był pierwszym grywalnym deckiem na rankedy w standardzie, z racji tego, że jest mega tani. Mówisz o starym aggro paladynie z Muster
  • Odpowiedz
@Vaterial: może od nowego sezonu coś pokombinuje ;) na razie doskonale się sprawuje ten mój mid szaman :D a że też dopiero w tym sezonie wbiłam tą legende to posiadanie numerku poniżej 500 jest takie fajne ;D nie chcę tego zepsuć ;)
  • Odpowiedz