Wpis z mikrobloga

@Iliilllillilillili I pewnie jeszcze masz te same ręce od urodzenia, które pewnie się #!$%@?ą po paru strzałach z łuku, zainwestuj w tytanowe protezy z powłoką z nanorurek za jedyne 10 000 $ sztuka, dostępne do kupienia w ich klubie #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Phatee: Widziałem też Twój wpis sprzed miesiąca i wpadłem na pomysł, żeby umówić się na jeden lub dwa treningi jak będę w Warszawie i sprawdzić, czy mi się to w ogóle podoba. Bo płacić 200 złotych i dojść do wniosku, że to #!$%@? zabawa, to trochę nieopłacalna opcja. xD Stykłoby?
@Iliilllillilillili: Ja zrobiłam i nadal robię dokładnie jak mi powiedzieli. Nie kupiłam jeszcze nawet łuku. Uważam że to była dobra decyzja. Z ludźmi się najfajniej strzela, szczególnie bardziej doświadczonymi. Jakoś tak raźniej. A te 2 stówy to oni powinni Ci chyba dawać złote strzały no bo jak to tak.
@Iliilllillilillili: Lol nieźle tam macie, u nas w szczecinie pierwsze zajęcia masz za free, potem płacisz 150 zł miech, treningi teraz mamy 4 razy w tygodniu po parę godzin, zazwyczaj 4-5h strzelania, na sezon zimowy 2-3 razy w tygodniu i tyle samo strzelania, lepiej poszukaj innego klubu
@Iliilllillilillili: Wystarczy żebyś załapał czy to fajne czy nie. Tak, masz na godzinę trenera tylko dla siebie. Powolutku Ci pokazuje co i jak.

Ja po miesiącu strzelania 2-3 razy w tygodniu nadal robię czasami durne błędy. Dobrze jest mieć kogoś kto Cię ma na oku żeby takie rzeczy wyłapywał. Poza tym uczysz się na bieżąco jak dbać o łuk, jak robić pewne rzeczy które nie do końca mają związek ze strzelaniem.
@Phatee: Jest inny klub, ale zapisy są tylko dla młodzieży. Dla dorosłych pozostaje łucznictwo rekreacyjne - 50 złotych za godzinę lub 200 złotych za 10 godzin, ale tylko z własnym sprzętem. Nawet nie wiadomo, czy jest to Twoja godzina zabawy z łukiem czy normalny trening z trenerem. Zostałem skutecznie zniechęcony. xD
@Iliilllillilillili: oczy mi się duże zrobiły od tego co czytam - jaki kurs podstawowy? Po jaką cholerę?? Strzelam ze znajomymi co tydzień 2-3godz. + raz na miesiąc mamy na cały dzień strzelnicę - za... darmo ;p heh chyba otwieram nowy biznes i będę kosił Jelonki - przy pomocy łuku (niekoniecznie do nich strzelając) ( ͡° ͜ʖ ͡°)