Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się że ten Janusz "Przegrałem z Tigerem" Kupiec, to gość któremu:
- wydaje się że jest zabawny
- chyba nie ma znajomych w życiu codziennym i ma erekcję kiedy czyta komentarze dzieci którzy mu przyklaskują
- jest stulejkarzem
- poświęca czas i pieniądze na takie głupoty jak wyjazd do Manufaktury żeby dać się zniszczyć Tajgerowi i Kobrze
- jest spokrewniony z Tigerem, też się napina przez internet kiedy mówisz mu całą prawdę (że przegrał)

#baleron #klejnotmopsu #tiger #bonzo
  • 25
@Moted: Jestem upośledzony, to prawda, ale Janusz "Przegrałem z Tigerem" bardziej. Tak jak pisałem wyżej, on jako jedyny pojechał do Tigera i dał się Uszatkowi zmieszać z błotem jak świnia w chlewie.
@Moted: Raczej wyglądało to tak. Najpierw podszedł żeby mu naubliżać, zesrał się jak stanął przed obliczem Bonzo, następnie dał się zmanipulować jak dziecko, a na koniec podał Gonzowi w nagrodę rękę za to że ten wyzywał mu matkę od k*rwy. Później wyczytał hejt tym razem na siebie, więc zaczął się napinać i tłumaczyć. To było za mało żeby rolę się odwróciły, bo teraz Janusz "Przegrałem z Tigerem" Kupiec stał się pośmiewiskiem
@Czopelka: Trochę masz rację, ale obstawiam, że faktycznie najpierw chciał go zwyzywać. Potem zobaczył prawie płaczącego, obsranego Tigera, jego niepełnosprawną żonę która przez jego pajacowanie obrażana jest w internecie.
Zaczęło więc się tłumaczenie, czemu ludzie go obrażają... i generalnie wymiękł.

Śmianie się z ludzi upośledzonych jest znacznie łatwiejsze, gdy robi się to w necie, nie w twarz.
@diarrhoea: Jesli tak i faktycznie zrobiło mu się żal Gonzów, to po co ten szybko organizowany drugi wywiad ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu wyczytał hejt za ten pierwszy, nie wytrzymał tego psychicznie i wysłał do menelosa ludzi, którzy mają większe jaja od niego i zrobią za niego, to na co Januszowi "Przegrałem z Tigerem" Kupiec zabrakło odwagi. Kutko - kozak w necie, #!$%@?ś w świecie.
@Czopelka: A jak dla mnie, jako człowiek, zachował się mimo wszystko ok.
Dodatkowo ten wywiad pokazał wiele rzeczy, które są bardzo smutne a jednak ignorowane.
Że Kobra jest mocno okłamywana przez Gonza, jest nie tylko lekko ślepa czy głucha, ale też na pewno upośledzona.
@diarrhoea: Skoro chciał mu okazać dobroć, to nie rozumiem po co organizował drugi i podpina się pod czyjąś robotę, a na filmikach po przegranym wywiadzie wyzywa go od najgorszych. #!$%@?ś, przegryw i stulejkarz.
@diarrhoea: Każdy wie jaki jest, tylko Janusz "Przegrałem z Tigerem" Kupiec dał się zaskoczyć, a później próbował ratować sytuację, ludźmi którzy mają większe jaja od niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)