Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: wydaje mi się, że jak ktoś nie potrafi zrobić nic więcej niż wpisać adres wykop.pl i wcisnąć enter, to zostaje na głównej, a jak już potrafi kliknąć w link mikroblog to ma na tyle oleju w głowie żeby nie podążać za jedynymi słusznymi poglądami jakie może utrzymywać przeciętny polak. Brak minusów na mirko również pomaga, bo przebijają się czasami treści nielubiane przez większość, ale popierane przez jakąś istotną mniejszość. W
@jakub131: Czy nazwałem kogoś rosyjskim trollem? Nie, po prostu dostrzegam nadzwyczajną skłonność narodowców do "relacjonowania" tego co się dzieje w Syrii czy Turcji. Oczywiście ku chwale Assada. Na dokładkę zachwyty rosyjskim imperializmem.
@Kapitalis:

Nie, po prostu dostrzegam nadzwyczajną skłonność narodowców do "relacjonowania" tego co się dzieje w Syrii czy Turcji. Oczywiście ku chwale Assada.


??? Gdzie na stronach narodowców dowiesz się o tym co dzieje się w Syrii?Ot na Wypoku znalazło się kilka osób znających arabski i rosyjski które tłumaczą wiadomości ignorowane przez nasze media głównego nurtu, także TVP (jest narodowa czy nie?)

Na dokładkę zachwyty rosyjskim imperializmem.

Czym innym jest docenienie działań
@Kapitalis:

Informacje o konflikcie można czerpać z innych źródeł, a nie od piętnastolatków walących konia do assada,

??? Skąd wziąłeś piętnastolatków? Jest wiele informacji tłumaczonych z rosyjskich, syryjskich i kurdyjskich źródeł (ostatnio także tureckich) i masz wtedy podaną informację z jakiego jest medium i sam możesz wsiąść poprawkę na stronniczość. Kilku mirków koresponduje też z żołnierzami i cywilami z tamtych stron i mają bezpośrednio zdjęcia i filmiki. Przy tych informacjach też
@Myrten: Oczywiście. Syryjski reżim jest chwalony przez nacjonalistów na całym świecie. Odnajdują w nim swój ideał: chrześcijaństwo, kult wodza, walka z islamem, militaryzm i totalitaryzm.
Nigdy nie udzielam się w waszy tagu. Nie interesujecie mnie, ale parę razy zajrzałem. Reagujecie niczym nie uzasadnioną agresją bo wyraziłem swoje zdanie. Nie o konflikt mi chodzi, a dziwną zbieżność prawicowości i nacjonalizmu, a stopniem zainteresowania Syrią i podobnymi.
@GeraltRedhammer: @ViiV01234:
@Kapitalis:
To chyba dobrze, że nikt nie ukrywa swoich poglądów. O wiele gorsze są nasze media głównego nurtu które twierdzą, że są obiektywne a w wiadomościach podają głupoty i propagandę :-( np. do tej pory nie odkryły, że FSA w północnej Syrii już od dłuższego czasu nie ma i na ich miejscu zostali dżihadyści.

W sumie największy grzechem wszystkich komentatorów jest brak poinformowania ludzi o tym, że jest to już wojna