Wpis z mikrobloga

W tym całym zamieszaniu z #milik w #napoli boli mnie fakt, że teraz janusze futbolu będą nagle największymi ekspertami i wielkimi fanami tego podklubu.
Klubu przy którym walki Lecha Poznań i przejęcia Amici Wronki to pikuś. Napoli uratowało się bankructwem i spadło do niższej ligi, serie d bodajże .
Klubu który nawet nie kryje się, że zarządzają nim gangsterzy. Tak, kiedy w Polsce to są jacyś janusze z wasami których jedynymi grzechami jest chęć przytulenia jakiejś kasy, tak Napoli ma regularnych gangsterów w zarządzie. Vito corleone byłby dumny. Słowa buffona o odwadze higuaina który przeszedł do Juve nie są przypadkowe ani nie nawiązują tylko do wściekłych kibiców .
Skoro o kibicach mowa. Kiedy przyjeżdża autobus drużyny przeciwnej, której Napoli nie lubi zostaje obrzucony kamieniami. Conte odniósł się do tego pewnego razu na konferencji mówiąc że coś jest nie tak, skoro kobieta w jednej ręce trzyma dziecko w drugiej rzuca kamieniem w autobus drużyny przeciwnej. A jak się zachowali kibice gdy higuain odszedł? Spuszczali jego koszulki w kiblu, palili, srali na nie, wygrazali się na jego Instagramie... Przy tym bydle nawet polscy kibice to dżentelmeni i ułożeni ludzie.
Dodajcie to wszystko i macie prawdziwy obraz klubu Napoli. Przekręty, gangsterka, zachowanie kibiców godne pogardy.
Tylko szkoda mi milika że znalazł się w środku tej gównoburzy. Kiedy będzie strzelał, będzie dobrze. Niech tylko przestanie. Oni oczekują zastępcy higuaina. Topowego napastnika. Oczekiwania będą coraz większe i to właśnie kibice będą wywoływać największą presję
#seriea #pilkanozna
TymRazemNieBedeBordo - W tym całym zamieszaniu z #milik w #napoli boli mnie fakt, że ...

źródło: comment_fcnS27LLUCKdQ93aCYTZ7qSnhUPsxaBi.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: ja sie odnosze do tego co tam napisałeś, wiem, że tam jest spoko atmosfera hehe :D Ale napisałeś jakby sranie na koszulki to było naprawdę zbrodnią na miarę ala pacino, czy tam innego KAPONE
  • Odpowiedz
@Max-Man: xD
Niby czemu miałby odchodzić do innej ligi skoro we Włoszech mu dobrze? xD Jego sprawa gdzie odchodzi.
Zapłaci? Mówisz jak typowa śmieszna małpa z curvy na San Paolo. #!$%@?, jak ma zapłacić? xD Życiem, zdrowiem, za to przeszedł z klubu a do b? Nie bądź żałosny.
  • Odpowiedz