Wpis z mikrobloga

Dla tych co jeszcze nie wiedzą, jutro (Niedziela 28/08/16) w Goldthorpe będzie miało miejsce ognisko organizowane na cześć mireczków wyklętych ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli przebywających na #emigracja w #uk

Post organizacyjny możecie obaczyć tutaj <==

Wstępne przygotowania już zrobione, trawa skoszona, 10 worków drewna kupione (chociaż jeśli macie to przywieźcie, ostatnio ledwo nam wystarczyło!), kiełbasa w lodówce, pianki gotowe do ogniskowania, a ziemniaki już nie mogą doczekać się zakopania w popiole ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprzęt audio jest, koce są, a prognoza pogody mówi, że po 14 nie powinno już w ogóle padać - bądźmy dobrej myśli :D

Będą też #rozowepaski - co będzie totalną nowością na tego typu spendach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Póki co przybycie potwierdziło mi nieco ponad 30 osób z całej Wielkiej Brytanii! Zapowiada się jedno z większych - jeśli nie największe #wykopparty w historii mające miejsce poza granicami Polski.

Czy dostaniemy wparcie od ekipy @wykop @a__s @m__b? Znaczek w profilu dla obecnych? Albo chociaż błogosławieństwo Michała Białka? Nie wiadomo - jednak po ostatnim ognisku łatwo stwierdzić - będzie grubo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś chce jeszcze przyjechać - nie krępujcie się, miejsca starczy dla każdego - jeśli tylko będziecie chcieli łapcie za telefon i dzwońcie a ja was pokieruje jak do mnie trafić: 07463068583

@smieszekzagranico i @zomowiec wspominali o jakichś grach i zabawach - oczywiście nie powiedzieli co to będzie, ale znając ich.. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wołam zainteresowanych:
@ajja @b2_spirit @blacktabby @CrunchyHumus @dudustd @espectsorka @Ja-qb @lsh @mhyde @mynameis60 @shaker @smieszekzagranico @van_troff @yazir
@Athropos @atoms @elsaha @FilBil @infidel92 @kornick01 @KwasnyPL @LeeBee @manivelle @olgierd420 @Perfidny @pesotto @siedem_dusz @smieszekzagranico @Wujek_Fester @zomowiec

#zagranico #yorkshirewykopparty
  • 26
  • Odpowiedz
Będą też #rozowepaski - co będzie totalną nowością na tego typu spendach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: No wspaniale mnie to zdanie ubawiło :D

A ja mam 3:15 pociągiem i 3:23 samochodem, więc tak se wybrałeś miejsce :(
  • Odpowiedz
A ja mam 3:15 pociągiem i 3:23 samochodem, więc tak se wybrałeś miejsce :(


@kwiatosz: niektórzy jadą po 5h z innych części UK i nie narzekają. Ale Ty oczywiście musisz narzekać bo jesteś z Sam-Wiesz-Kąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwiatosz: Ale obiecuję się kiedyś wybrać - jak zostanę bezdomnym za tydzień to może nawet na dłużej( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak naprawdę to jak żona zmieni pracę na taką, co by jej dawała jakieś wolne w weekendy to całkiem chętnie.
  • Odpowiedz
@sorek

Zgłaszam obecność, przyjadę z Czubaba crew. Szaszłyków nie robię chyba że będą chętni do pomocy i zrzutki na składniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz