Wpis z mikrobloga

#garnitur #modameska #wesele #ladnapani

Ok mirki, jestem wkurzony bo muszę pisać wpis od nowa. No, zbliża się pierwsze w moim życiu wesele nie kogoś z rodziny, a ze znajomych (kumpela od gimbazy wzwyż). Mój jedyny garniak jest z gimbazy i nawet nie wcisnąłbym się w gacie( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym jest ohydny. Nie jestem informatykiem z 15k, ba prawdopodobnie stracę pracę we wrześniu, ale jeśli miałbym już kupować nowy garniak to wiadomo, nie jakiś totalny shit bo zostałby mi na kolejne komunie, wesela itd. Choć zastanawiam się jeszcze nad opcją taką:

A)Olać teraz garniaka, ubrać białą lub jasnoniebieską koszulę, do tego marynarkę w takim kolorze jakby ciemnego jeansu (ale taką serio fajną :P ) niebieskie chinosy i do tego jakieś eleganckie buty.
B) No ewentualnie mogę kupić ten garniak i już będzie na przyszłość. Szanuję pieniądze i chociaż lubię się ładnie ubrać (fan koszul [bez szaleństw, z C&A i Carry], chinosów i chodzenia w marynarkach) nie chciałbym wywalić kupy kasy na jakieś gunwo. Mieszkam na śląsku, blisko Bytomia, Gliwic, Katowic itd. Jest sobota, 9:08 a w tygodniu kończę pracę w Gliwicach o 16 i marzę już jedynie o ciulaniu się busem do mojego miasta. Właśnie dlatego wstałem dziś wcześniej i chcę jechać obczaić polecany mi outlet Bytomia. Słyszałem też, że teraz jest ostatni moment na kupowanie jakichś garniaków z promocji, prawda to? Czy wyszarpię coś jeszcze we wrześniu, jakąś wyprzedaż?

Ok, ale tyle gadania, czas na pytania. Jestem chudy, chcę granatowy garniak, raczej slim fit będzie chyba dobry. Słyszałem, że w H&M można kupić dobry garniak za mniej niż 200zł, serio warto przetrzepać sieciówki? Celować w ten outlet Bytomia, skanować sieciówy a może takich małych sprzedawców w centrach handlowych z końcówki poprzedniego wieku? Mircy, gdzie ja mam kupować ten garniak, na co zwracać uwagę i czy naprawdę na początku września nie będzie już żadnych promo? A może na razie skorzystać po prostu z opcji A? Jest chyba dość kontrowersyjna, ludzi pytałem to opinie są różne (jeden kolega np. "to nie przychodź na moje wesele jak masz przyjść w czymś takim").
Pobierz Kobaltowy - #garnitur #modameska #wesele #ladnapani

Ok mirki, jestem wkurzony bo m...
źródło: comment_ddu1NYMUZvvKVLoGI9dIHjwsQi8mNdpA.jpg
  • 15
A Panowie wiecie jak to jest z tymi obniżkami? Bo najchętniej zwiedziłbym wszystko a dziś nie wyrobię ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sierpień>>> Wrzesień pod kątem kupowania garniaka?
@Kobaltowy: generalnie radziłbym Ci iść w klasykę czyli granatowy garnitur i czarne/brązowe oxfordy albo zkleić sobie zestaw koordynowany w stylu brytyjskim klubowym (pic). Nie da się wiele #!$%@?ć w takim zestawieniu a masz baaardzo uniwersalny zestaw na wyjście z panną, rozmowe o pracę, śluby jako gość, święta albo imprezy pracownicze.
Szare spodnie, dowolne buty, granatowa marynarka, fajny krawat i poszetka.

Garniaków teraz masz full na wyprzedażach, poprzecenianych na 500-800 zł w
Pobierz papiez_ - @Kobaltowy: generalnie radziłbym Ci iść w klasykę czyli granatowy garnitur ...
źródło: comment_7esdK9v3nvj8AKhLfgFHJ6PFJ3xmVbj0.jpg
Olać teraz garniaka, ubrać białą lub jasnoniebieską koszulę, do tego marynarkę w takim kolorze jakby ciemnego jeansu (ale taką serio fajną :P ) niebieskie chinosy i do tego jakieś eleganckie buty.


@Kobaltowy: idz w tych ciuchah. NA weselu i tak wszyscy ściągająmarynarki i latająw samych spodniach i koszuli. Jak krucho z kasąto bez sensu się pakować w koszta.
Mircy, wyjątkowo jak na mnie szybko podjąłem działania. Efekt końcowy:
[powiedźcie, że nie przepłaciłem :P]
Granatowy (raczej ciemny granat) garnitur, slim fit, ale taki klasyczny, 100% wełny. -599,90zł
Buty w kolorze turkusowym, granatowym, czy innym takim (no jakiś ciemny niebieski, nie wiem jak sięten kolor nazywa) - 128,90zł
Buty beżowe identyczne - 1zł
Mucha - 39,90zł
poszetka - 38,90zł
Skarpety - 1zł

I obym nie tył bo spodnie są takie w sam