Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, jedynym ratunkiem dla Waszego #przegryw jest wyjście do ludzi, na ulicę, na basen, na bieganie, w skrócie - robienie CZEGOŚ. Nie szukajcie sobie #rozowepaski na #fotkapl czy #tinder bo to strata czasu. Są tam niedobitki po zawodówie, z dzieciakami i bez żadnych zainteresowań. Serio. Zapytasz taką - co Cię interesuje? A ona Ci odpowie - "nic" albo "spotkania ze znajomymi" albo "imprezy i zakupy". No #!$%@?. Poznawanie dziewczyn w "realu" jest łatwe. W ryj nie dostaniecie a np. biegnąc, pływając czy choćby stojąc w jakiejś #!$%@? kolejce łatwo jest zagadać i pociągnąć rozmowę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Pewnie sam chodziłeś do zawodówki (nie umniejszając) i Cię sparowało z takimi Karynkami. Nie obraź się, ale osobiście nie mam żadnej znajomej po szkole zawodowej. Tak jakoś sie stało przypadkiem. A może po prostu nie ciągnie mnie do prostych lasek?
Z mojej perspektywy wygląda to tak, że ok. ~5% jest godnych uwagi, mam na myśli zdrowych umysłowo, majacych jakies zainteresowania i niestraszacych wyglądem. Ładnych jest sporo, ale co z tego
  • Odpowiedz