Wpis z mikrobloga

ten uczuć gdy totalnie nie ogarniasz tego całego bycia w związkach i kochania drugiej osoby czy odczuwania pociągu seksualnego

a mame mniej więcej w moim wieku brała ślub ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hilde_delaGruz: W Rosji byłabyś dziwadłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
czemu?


@Hilde_delaGruz: szybko się pobierają, i ogóle dla nich jest czymś dziwnym jeżeli osoba w wieku 25+ nie wzięła ślubu (o ile ma partnera), a tłumacz tym głąbom że czasy są inne niż w średniowieczu czy choćby te 20 lat wstecz to i tak do nich to nie dociera.
@MrSzatanek: jak piszą, że po co im dziewczyna to po co mają się pakować w związki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Existanza: bo w praktyce i tak każdy uczy się ze Skawiny albo Pituchowej, bo na Bochna nie ma czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest spoko żeby coś sobie doczytać, ale da się zdać bez niego
@thampel5: ło masakra, jak na wsi
@Existanza: Nigdy w życiu nie miałeś tak, że coś zdecydowałeś się kupić i padły słowa "o cholera, ale to jest zajebiste, dlaczego ja wcześniej tego nie kupiłem?" Tak samo jest ze związkami jak nigdy nie byłeś/aś w związku to można mieć wrażenie, że nie jest to potrzebne.

Rozumiałbym, gdyby OPka miała na swoim koncie kilka nieudanych związków i naprawdę uznała, że nie, to nie dla niej... ale jak nigdy w żadnym