Wpis z mikrobloga

#szczecin #pytanie

Hey Szczecin !
Zna się ktoś na Sony Vegas i chciałby mi pomóc zrobić filmik 3-5 minut składający się ze zdjęć oraz urywek zdjęć ?
No w sumie nie koniecznie musi być ten program - ale z tego korzystałem wcześniej.
Ktoś chętny ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 17
  • Odpowiedz
@HaDwaO: o, to nie, sorki, nawet za piwo :P za takie rzeczy się płaci.
tajmlapsa tworzysz? nie lubię efektów, choć są towarzysze-eksperci co potrafią się nimi subtelnie posługiwać, ale mi sony służy wyłącznie za nożyczki.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Spoko dzięki, jak się nikt nie znajdzie to sam ogarnę- tyle tylko że ja po prostu nie mam czas a jak już go znajdę to albo żona albo sen mnie dopada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@HaDwaO: w sumie ja lubię kroić/łatać, ale dopiero sama po męczarniach jeden filmik skończyłam i już czeka mnie kolejny (takie tam hobbystyczne, nic za kasę, dla własnej satysfakszon) więc nie ma sensu ci pisać "o dawaj chętnie" a potem pierwsze efekty zobaczysz za 10 miesięcy bo nigdy nie będę miała wolnego czasu.

Ale gdyby jakaś porada czy coś, uderzaj. Czas na odpisanie zawsze znajdę ;) powodzenia
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Jakby co to napiszę Ci PW jakbym miał jakiś problem bo generalnie w filmikach to kiepsko stoję ale dobrze wiedzieć że ma się punkt podparcia na mirko :)
Dzięki i do napisania
  • Odpowiedz
@HaDwaO: pożycz jakiś program z internetów i działaj. Ja ostatnio też się wkręciłem, możesz zobaczyć mój efekt ostatni. W sumie dwie noce zabawy, nie wiem jak mój komp dał radę, ale dał. ( ͡ ͜ʖ ͡)

@gram_w_mahjonga: też możesz rzucić okiem jak się w to bawisz. ;)
Krupier - @HaDwaO: pożycz jakiś program z internetów i działaj. Ja ostatnio też się w...
  • Odpowiedz
@Krupier: Widzę, że u ciebie robotę robią fajne zdjęcia. Ale klejenie też spoko, tylko ta zajawka na przejściówki :D
Akurat nie przeszkadza to mocno, ale można i bez przejściówek przy każdym ujęciu, mogło by być wtedy bardziej dynamiczne.

Ze mnie operator kiepski, choć kręcę od paru lat, ale widocznie nie mam do tego talentu. Właśnie bardziej do klejenia. Więc wolę bazować na materiałach obcych i wtedy się w coś bawić, typu
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: właśnie te przejściówki sprawiają moim zdaniem, że film jest bardziej dynamiczny, bez nich jakoś by tak nudno chyba było. :p

We wrześniu jadę na kolejny trip to może film w jakiejś innej konwencji zmontuję. ;)
  • Odpowiedz