Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: niee, są kobiece i od razu dają +10 do wyglądu moim zdaniem. Ja po operacji mogę sobie pomarzyć, ostatnio założyłam i moja noga po całym dniu była w takim stanie, że już nigdy więcej nie oleję tego co mówił lekarz, teraz mi nawet głupio, że byłam taka nieodpowiedzialna.
@Lim3 ja wiecznie na niskim obcasie chodze, ewentualnie ok. 5-6 cm zaloze... Ale to tylko podczas jakis konferencji, eventow, czy po prostu imprez na sali... Swoja droga i tak dlugo nie wytrzymuje i zakladam "papcie". Chociaz w robocie widuje kobiety mojego wzrostu, a nawet czasami lekko wyzsze, na normalnych obcasach :p tyle, ze sa tak wystylizowane ze wygladaja jak milion dolarow. Ja nie mam takiej pewnosci siebie i mnie taka wysokosc krepuje
@Lim3 powodzenia zycze jak wejdziesz do jakiejs galerii handlowej i bedziesz chciala kupic buty - wiekszosc beda na obcasach, nastepna czesc to jakies brzydkie szajsy , a zanim znajdziesz jakies normalne to nalazisz sie trzy dni xD ja tak widze zawsze zakupy i w sumie... To tak one wygladaja xD
@Lim3 to masz kulosa :D ja mam troche mniejszy rozmiar, bo 39-40... Ale w sumie tez calkiem duza stope :) kobitko, no nic nie poradzimy na to wszystko, trzeba jakos zyc! :D