Wpis z mikrobloga

Jeepa oddałem ale mam jeszcze 500-tke z silnikiem od kosiarki ktory spokojnie pojedzie 180 km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przejechałem się trasą i powiem wam, że nigdy nie byłem az tak ciśniety, nigdy nie doświadczyłem tyle razy prób uniemożliwienia wyprzedzania i wydaje mi się, ze niektórzy biorą jeżdżenie samochodem zbyt poważnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rozumiem ze 500 jest mała i dla niektórych zabawna ale naprawde nie jest to warte piłowania golfa w LPG do odcięcia
#carburator #samochody #motoryzacja
macq2309 - Jeepa oddałem ale mam jeszcze 500-tke z silnikiem od kosiarki ktory spokoj...

źródło: comment_ox9oJ2bagEZSu8hB8PWNH202KXDhtHAk.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@paramedic44: czasem jak tak się ktos chce ścigać to potem zatrzymujecie sie na światłach obok siebie, wymieniacie uśmiechy i wszystko jest w przyjaznej atmosferze.
A moze to przez to ze mam 190 cm wzrostu i wyglądam w 500-tce śmiesznie XD
  • Odpowiedz
  • 1
@superblee66: coś w okolicach 60 tys. nie mam pod ręka specyfikacji :(
@ArpeggiaVibration: na jeden dzien bede miał Abartha 595, bardzo jestem ciekawy
@Singularity00: opcji kolorystycznych jest cała masa, mi sie w miare podobają niektóre tylko problem tkwi w dziwacznej pozycji za kierownica.
Jeszcze co do kolorystyki wnętrza - teraz wchodzi 500S, sprawdź czy lepiej to wyglada dla Ciebie ;)
  • Odpowiedz
@macq2309: fakt, wersja S wygląda w środku wreszcie tak, jak powinna - stonowana elegancja :D tylko cena słaba jak na tak małe auto i wyposażenie seryjne (klima automat osobna, jakiś pakiet zima dopłata itd.) już przy silniku 0,9 85km przynajmniej w/g konfiguratora bo pewnie w salonie wygląda to lepiej.
  • Odpowiedz