Wpis z mikrobloga

@goltus: to samo, paczkomaty od wczoraj w drodze do paczkomatu, polecony zwrócony nadawcy po tygodniu, chyba firma padła i nie ma kto przesylek nosić i wozić. Na info można tylko muzyki posłuchać
  • Odpowiedz
@goltus: u mnie kurier od soboty nie może dojść do paczkomatu, ciągle status "przekazana do umieszczenia w paczkomacie". Ja się akurat dwa razy (na 4) dodzwoniłam na infolinię, to mi zaproponowali, że mogą mój oddział inpostu PONAGLIĆ. To było w poniedziałek wieczorem, super ponaglenie bulwo. Potem dostałam smsa, że niby paczkomat uszkodzony i będzie paczka czekać "następnego dnia" w paczkomacie niedaleko. Tylko, że jakoś dziwnie uszkodzony musiał być, bo jak przechodziłam
  • Odpowiedz
@goltus: U mnie stało tak: do mnie zostały wysłane dwa duże kartony, które zaginęły a zamiast tego dostałem kopertę która była przeznaczona do kogoś zupełnie innego z innego miasta.. Po moich paczkach ani widu ani słychu, tak samo jak po kurierze który miał się zgłosić w celu odebrania paczki która nie miała do mnie trafić... NIE POLECAM !!!! mają tam mega bałagan... Dodzwonić się na infolinie to jakiś cud, a ogólnie
  • Odpowiedz