Wpis z mikrobloga

@Kukki: ale czekaj, jeśli to tylko zarodek, to takie zdjęcie nie powinno przecież wśród przeciwników budzić oburzenia? Ewentualnie lekkie obrzydzenie przy jedzenie, porównywalne z gilem z nosa.

Chyba, że to zdjęcie jest zmanipulowane wtedy zwracam honor.
  • Odpowiedz
@Henryk_Chinaski:

ale czekaj, jeśli to tylko zarodek, to takie zdjęcie nie powinno przecież wśród przeciwników budzić oburzenia?


Rozklejmy po całym mieście zdjęcia z rzeźni, przecież nie powinny burzyć mięsożernych, to tylko zwierzęta.
  • Odpowiedz
jeśli to tylko zarodek, to takie zdjęcie nie powinno przecież wśród przeciwników budzić oburzenia?


@Henryk_Chinaski: @schizotypowycynik: Dlaczego? Kupa też jest naturalną rzeczą o małej wartości, którą spłukać można w kiblu, ale jednak wielki bilbord z kupą w środku miasta to trochę nie teges.

Albo odcięta noga - też kawałek tkanki matki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Henryk_Chinaski: jest zmanipulowane, bo aborcję przeprowadza się z reguły farmakologicznie. Łyżeczkowanie robi się raczej przy obumarłych już płodach. Tak więc kłamliwe i nieestetyczne plakaty w miejscu publicznym, to jest coś nie tak.

@Kukki: kto im to pozwala wieszać na swoim budynku, muszą dużo płacić.
  • Odpowiedz
@Kukki: i całe szczęście. Wielkie oburzenie kiedy w reklamie pojawi się roznegliżowana kobieta (co wg mnie też nie jest szczytem estetyki, ale jednak zdecydowanie mniej drastycznym), ale wywiesić w środku miasta rozdrobniony płód, to już w porządku. #!$%@?ąc od kwestii moralnych, to jest zwyczajnie brzydkie i szpeci. Zupełnie jakby wywiesić usunięty wyrostek robaczkowy.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena:

Eufemizmy zawsze na propsie


To nie my posługujemy się eufemizmami, tylko wy oksymoronami w rodzaju dziecko nienarodzone. Dziecko jest po urodzeniu, wcześniej płód.

dziecko

«człowiek od urodzenia do wieku młodzieńczego»


płód

«zarodek ludzki lub zwierzęcy rozwijający się w organizmie matki od momentu zakończenia procesu embrionalnego»


A co do esencji - tak, spędzanie płodów spoko.
  • Odpowiedz
ale czekaj, jeśli to tylko zarodek, to takie zdjęcie nie powinno przecież wśród przeciwników budzić oburzenia?


@Henryk_Chinaski: Jakbym zdjęcie swojego wyciętego wyrostka powiększyła do dwóch i pół metra i powiesiła w centrum miasta, to też by było oburzające.
EDIT: @kasiknocheinmal: w tym samym momencie przyszło nam to go głowy.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: bardziej chodziło mi o wygląd płodu w tym momencie ciąży, to, że najczęściej stosuje się inną metodę usunięcia ciąży.

@koroluk: @Mangita:

http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/pictures/2015/07/19/800/400/wykleci_bilboard_poznan_FB_wilczymszlakiem.jpg
http://m.natemat.pl/9578644f16c27bbc2c5e831574f04e35,640,0,0,0.jpg
http://www.zpazurem.pl/obrazy/93/82484_articlefeature.jpg

Przykłady bilbordów, których także zobaczenie przy śniadaniu może być odrzucające,a raczej ciężko mi wyobrazić żebyście protestowali. Po prostu jak ktoś chce dotrzeć z przekazem do ludzi spośród pierdyliarda innych to bilbord musi być mocny

  • Odpowiedz
@Henryk_Chinaski: Tylko jeden z tych billboardów jest drastyczny, a nie po prostu nieestetyczny. I uważam, że powinien - ten z trupami - zostać zdjęty. Skoro nie można puszczać horrorów przed dwudziestą, to tym bardziej epatować śmiercią na ulicy.
  • Odpowiedz
Przykłady bilbordów, których także zobaczenie przy śniadaniu może być odrzucające,a raczej ciężko mi wyobrazić żebyście protestowali.


@Henryk_Chinaski: Ło matko, ale patologia. Naprawdę takie bilbordy istnieją? Ktoś powinien się wybrać na lekcje dobrego smaku i obycia w społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na szczęście u mnie w mieście takich nie ma, najbardziej "drastyczne" co widziałem to wyklejanka wydrukowana na kartkach A4 jakiegoś oszołoma, który oblepił wiadukt jakimś hasłem
  • Odpowiedz