Wpis z mikrobloga

kto za kilka lat zrozumie że wyrzucił pieniądze w błoto?


@maniok: twoj argument jest inwalida

Przecież to nie ma sensu to co napisałeś... To tak jakbyś sobie każdą w życiu rzecz odmówił np. rower i jakieś akcesoria do niego, albo samochód i nowe części. No weź się zastanów. Zarobił i chyba nie będzie musiał do końca roku chodzić do dodatkowej pracy żeby sobie raz na 3 lata kupić coś nowego do
@Bialy_Mis nie zrozumiałeś, nie chodzi o to że ja uważam że on wywalił pieniądze w błoto. Bo mnie to wali, niech kupuje sobie co chce. Chodzi mi o to że przyjdzie taka chwila w życiu że uzna to za zakup niepotrzebny. Zakładam tak tylko i wyłącznie na podstawie własnych przeżyć.
@PortalZeSmiesznymiObrazkami nie chodzi też o kwoty. A z tym chomikowaniem to tak nie do końca bo jak będziesz patrzył tylko na czubek
@maniok: właśnie tego typu tok myślenia mnie najbardziej #!$%@? w ludziach. "a po co to komu, co ci to da, a dlaczego". No ja #!$%@?ę, ludzie mają różne zainteresowania i wydają pieniądze na to co chcą. A tu przyjdzie taki koleś i zacznie narzekać że uuu nie ma sensu wydawać na to, na tamto też nie, weź w sumie sobie całą kasę i wydawaj na żarcie i opłaty bo tylko to
@animetopedal: pozwolisz że się zacytuję "nie zrozumiałeś, nie chodzi o to że ja uważam że on wywalił pieniądze w błoto. Bo mnie to wali, niech kupuje sobie co chce."

Dziękuję dobranoc ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czarnolistuj to cię #!$%@?ć nie będę