Wpis z mikrobloga

@psposki: kitkata przeżuwasz (ale nie połykasz!) i kładziesz papkę na dziurę w dętce, następnie kciuk wkładasz w powerbanka, a palec wskazujący przykładasz do papki. Na skutek zjawiska zwanego kitkatozą oraz śladowych ilości gumy w kitkacie, papke staje się elastyczna jak dętka, ale przy tym wytrzymała jak stal
  • Odpowiedz
@psposki: Chyba tak. Dętka to jakieś 10-14PLN.
Wymiana -- mi zajmuje to 10 minut, łącznie z napompowaniem małą, podróżną pompką.
A w serwisie to pewnie z 5 minut, za pomocą kompresora, co nadmucha w 20 sekund.
  • Odpowiedz
@MrSzatanek: Nie wiem jaki masz rower, może do Twojego stosuje się jakieś dętki ze złotymi wentylami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Normalna dętka w hurcie to jakieś 8PLN.
Na foto widać zwykłą, wąską obręcz z normalną, terenową oponą. Dętka do tego, licząc nawet marżę serwisu to tak jak pisałem -- 10-14PLN.
Robocizna -- 10 minut góra.

Ostatnio za wymianę rozsypanej piasty oraz centrowanie zapłaciłem 10PLN, a to o
  • Odpowiedz
@Polinik: O w mordę, cebula w Tobie motzna. A 10zł za wymianę piasty to chyba usługa u żula, który gdzieś po piwnicach robi. Nikt normalny by się za tyle nie podjął, walisz kocopoły jak nic.
  • Odpowiedz
@MrSzatanek:
Serwis "Ola", Kartuska 31bc, Gdańsk.
Cebula, bo mówię, że ktoś przepłacił za usługę?

@psposki pytał, czy dużo, to mu odpowiedziałem. Miałem ściemniać, że to super oferta i żeby jeszcze od razu drugą dętkę wymienił, bo okazja?
  • Odpowiedz