Wpis z mikrobloga

@wachowsky: chyba kolego coś ci się nie pomyliło?


@JaTegoNiePowiedzialem: o ja pierniczę, jak ja nienawidzę komedii z tymi dwoma - tzn. wystarczy choćby jeden z nich, by komedia nie była śmieszna tylko tak żenująca że potem wstydzisz się przed sobą samym że coś takiego obejrzałeś.
  • Odpowiedz
@enron: nie moja wina że nie masz poczucia humoru i próbujesz wszystkim wcisnąć swoje zdanie tak żeby rozpętać niepotrzebną gówno burzę.


@JaTegoNiePowiedzialem: jednemu się spodoba "głupi i głupszy", inny będzie rechotał jak opętany oglądając "Blackadder". Co ja poradzę, że komedii z Ferrellem nie jestem w stanie obejrzeć bez uczucia żenady, tak samo jak filmów ze Stillerem czy różnych "strasznych filmów".
  • Odpowiedz
@enron: Też nie lubię Stillera ale 1 i 2 strasznych filmów dla mnie była spoko, reszta części się do niczego nie nadawała.


@JaTegoNiePowiedzialem: no SM1 było OK bo to było coś nowego. O ile pamiętam druga część była totalnie nie do strawienia, za to trzecia nawet w porządku - nie wiem czy oglądałem je w całości ale pamiętam moje odczucia po obejrzeniu jakichś pojedynczych scen.
  • Odpowiedz