Wpis z mikrobloga

@BoaKusicielka: W moim przypadku: koniecznie kilka zróżnicowanych kolorów i nie wyobrażam sobie pisania na kartkach A5 - zwykły zeszyt A4. Lubię też robić różne dopiski, a tu jakaś strzałka, a tam druga, tak, żeby jedno z drugiej wynikało.
  • Odpowiedz
  • 2
@BoaKusicielka Pamiętaj że karma działa i jak ludzie pokseruja od ciebie notatki to spotka cie coś miłego :-P w związku z tym warto, swoją drogą nauka systematyczna na studiach jest spoko jakbym mógł to powtórzyć to bym się tak uczył. ! spoiler żartuje, dalej bym czekał na ostatnią chwilę bo inaczej nie umiem :-P
  • Odpowiedz
@BoaKusicielka: na ćwiczenia papier ksero A4, materiał z każdych zajęć do osobnych koszulek, koszulki z notatkami i treścią zadań do segregatora. Wykłady w zeszytach A4 lub też na kartkach - będzie lżej i wygodniej kserować/skanować/zdjęciować. Hurr jeden zeszyt na całe studia durr gówno prawda, jeśli naprawdę się uczysz, to lepiej wszystko mieć oddzielnie. Potwierdzam ja i wszyscy, którzy brali ode mnie notatki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Właśnie nie. Zwłaszcza, jeśli chodzi o ćwiczenia, bo często się zdarza na przykład, że wracasz na następnych zajęciach do poprzedniej listy i wtedy albo wciskasz na siłę rozwiązanie gdzieś pomiędzy jednym a drugim, albo robisz przy nowym temacie i potem możesz nie znaleźć. A tak to po prostu osobna kartka i leci do tamtej koszulki. Jeśli chodzi o wykład - tutaj raczej prowadzący zachowują ciągłość, ale z drugiej strony zeszyty są ciężkie.
  • Odpowiedz
@BoaKusicielka: Nie popełniaj tego samego błędu co ja i nie pisz na kartkach. Zanim te kartki trafiały do skoroszytów, to albo się gubiły, albo spędzałem sporo czasu, żeby domyślić się poprawnej kolejności. Polecam duże zeszyty.
  • Odpowiedz
@BoaKusicielka ja mam problem bo umiem soe uczyć tylko z odrecznych notatek. I to takich ladnych, z kolorami, podkreśleniami, wykresami, mapami mysli.
Nie idzie zrobić czegos takiego na wykladzi3 bo za malo czasu.
Notuje na wykladzie na laptopie albo tablecie na szybko jak leci, a w domu troche w ramach nauki (bo sie tez ucze przez przepisywanie, jak mialam 150 tautologii na logice w zeszlym roku to miesnie mojej reki same
  • Odpowiedz