Wpis z mikrobloga

Wow wpłynęły przelewy tradycyjne z weekendu i naprawdę jestem pod wrażeniem tego co zrobiliście, jesteście wielcy! Myślę że te pieniądze przysłużą się jeszcze wielu innym zwierzętom...
A co do Piesia - kolejna wizyta u Weterynarza i wszystko wydaje goić się prawidłowo, wreszcie przejdzie na antybiotyk w tabletkach więc następna wizyta dopiero za parę dni. Dalej nie wiadomo ile czasu trzeba będzie trzymać opatrunek, bo wszystko zależy od samego pacjenta jak długo nie będzie mu przeszkadzać.
Ogólnie wygląda na to że noga go zbytnio nie ogranicza, nawet próbuje ją obciążać, problemem są raczej spacery bo chyba niezbyt rozumie ich idee, jakby tylko mógł to pozwiedzałby całą okolicę a potrzeby fizjologiczne mają mniejszy priorytet, co stwarza problemy i tak np przed 7 byliśmy już dwa razy, bo mi zależy na tym by oszczędzał łapę a jemu na wycieczkach na szczęście sygnalizuje gdy chce wyjść i nawet na ogrodzie nie chce brudzić. Wczoraj przejął legowisko jednego z pozostałych moich psów trochę jest małe ale wydaje mi się że mu to nie przeszkadza.
Chciałbym zacząć kompletować mu wyprawkę minimum jakie potrzebuje to obroża, smycz i większe legowisko i teraz pytanie do Was kupować to w lokalnym zoologicznym, czy może polecacie jakiś sklep? #piesiozdrowieje
  • 5
  • Odpowiedz
no i o dziwo lubi chodzić na smyczy jeżeli widzi że się zatrzymałem to sam staje, jak widzi że na niego nie patrzę to się wraca i jak tylko usłyszy samochód to idzie do najbliższego podjazdu i schodzi na bezpieczną odległość z drogi.
  • Odpowiedz