Wpis z mikrobloga

Musze wylac tu swoj maly bol dupy.
#!$%@? mnie coraz bardziej akcje #jkm myslalem ze wipler bardziej ogarnie temat i krula ale wcale nie jest lepiej. Wiedza ze polityka to klamstwa, wiedza ze ludzie to idioci ale i tak publicznie jak nie o murzynach i bawelnie to klasycznie hitlerem jebna. Wiedza ze media to podlapia a przecietny kowalski nie zada sobie trudu interpertacji jego wypowiedzi. a pozniej zdziwnienie ze poparcie maja max na poziomie koncernowego sikacza.

Ostatnio mnie to bardziej boli bo dalej brak alternatywy. Wiedzialem ze pis to #!$%@? socjal patalachy ale rozmiar ich rozdawnictwa i #!$%@? kasy jest straszny.

Nie zgadzam sie w pelniz korwinem ale moze by otworzyl oczy czesci osob ale nie zamiast pograc troche pod publike idostac sie do sejmu to lepiej #!$%@? farmazony.

Widocznie gonienie kroliczka wazniejsze niz jego zlapania.

Pies #!$%@? klase polityczna w polsce.

#polityka #korwin
  • 6
@Zorak: Myślę, że wiele osób zagłosowałoby na Korwina gdyby nie było Korwina :D On swoimi "prywatnymi" poglądami zniechęca naprawdę dużo osób. Lubię słuchać Wiplera, facet gada z sensem, ale #jkm nie zdzierżę.
@Zorak: Też mnie takie rzeczy denerwują, ale zawsze głosuję zgodnie ze swoimi poglądami na ekonomię/gospodarkę, bo to jest podstawą Państwa. Tylko model korwinowski jest najbliższy temu, co sam uważam. Mam gdzieś, jego zdanie o hitlerze, ani to z kim pojechał i gdzie.
@Prosument: Tylko ze chcesz zeby wreszcie ktos twoje poglady realizowal a przez swoje glupie pieprzenie w innych dziedzinach wciaz siedzi z 3-4% poparciem i nic nie moze zrobic.
To irytuje i zmusza do myslenia ze czlowiej ktorego uwazasz za inteligentnego wciaz popelnia te same bledy ktore niwecze wysilek jego i partii.
@Zorak: Irytuje, ale poparcie dla JKM ciągle rośnie.
4,76 to jego najlepszy wynik w historii.
Dorasta pokolenie, które w większości popiera jego spojrzenie, więc więcej uprawnionych będzie zwiększać ten wynik.
Z drugiej strony coraz więcej wyborców ze skażonymi umysłami traci prawa wyborcze odchodząc z tego świata.

Niestety czasu coraz mniej, a uszkodzone mechanizmy gospodarki, coraz trudniej będzie naprawić.