Wpis z mikrobloga

Też uważam tak jak @Glenroy: , że JL na jakieś dziwne bicia na bani. Zawsze uważałem go za bufona ale dziś stwierdzam, że to debil. Szło mu w miarę na tym twardym tyle ale zjechał do boksów nie wiem po co. Myślę że po ostatnim takim manewrze MM (slicki na przesychający asfalt) chciał powielić ten numer tylko tor mu nie przesechł... Potem walczy z liderami nie wiem po co jak i tak jest ostatni. #!$%@? nie mistrz z niego. Mistrzem jest ten co potrafi planować i jest dobry zarówno na suchym jak i na mokrym torze. Jakby się trafił sezon deszczowy to by Baz go wyprzedził.
Opona przednia w Ducati Maniaka nie wytrzymała presji co zauważył mi. @MotoKubaPL , widać idealnie że Ducati mocno zużywa przednią gumę , nie wiem czy to kwestia geometrii czy stylu jazdy.
Nie wiem co z Dovim, jakieś tam dziwne akcje były, nie chciał wsiąść na drugi motocykl, potem się wycofał, trochę mi go szkoda bo umie jeździć ale ma pecha.
Za to Cal pojechał fenomenalnie. Mam nadzieję, że pech go opuścił. Trzymam za niego kciuki tak jak na Vinalesa.
#motogp

  • 1
@WiewiurPL: Dovi nie chciał wsiadać na drugi moto, bo rezerwowe maszyny były na slickach i zestrojone na suchy tor, z tego co zauważyłem mechanicy zdążyli tylko na szybkości wymienić mu przód na wet-a, nie wiem jak z tyłem, ale i tak mimo wszystko zawias, mapy i całą resztę miał zestrojoną pod suchy tor.

Lorenzo po wyścigu powiedział, że zmienił moto bo...rozleciała mu się przednia opona...rly? Opona to rozleciała się Iannone a