Wpis z mikrobloga

@herejon: Da się, nawet grałem, wynajmujesz salę i kolo przywozi sprzęt i #!$%@?. Gorąco w tym jest trochę no i szybko się męczysz, ale to w sumie może był mój brak kondycji. Jeśli bardzo chcesz to przekopie emaile żeby znaleźć kontakt do gościa.
@lucash9: Nie dzięki, patrze, że jest sporo na google. A cena pamietasz jaka ? Bo tak wychodziło by 29.os za 45 minut to spoko ?
Tylko teraz zbierać ludzi ;p Ale trzeba poczekać chyba aż z zaagranicy popowracają :)
A ciekawe czy mirki by się zainteresował by się spotkać i pograć?
@herejon: Jak charatać w gałę nie cierpię od dzieciństwa, z racji że wfista był trenerem jakiegoś tam klubu piłki nożnej i wiadomo jaka dyscyplina była dominująca, tak to mi się podobało. Mało w tym gry więcej tego obijania się i śmiechu, dla osób z dobrą kondycją to będzie naprawdę fajna zabawa.
@herejon: @lucash9: gralem w to pierwszy raz w zyciu w turnieju juwenaliowym na aghu w tym roku, zabawa przednia. kondycji nie trzeba niewiarygodnej, bo nie o to w tym chodzi :P anyway jestem chetny, kilka osob bym byl w stanie skolowac :p
@herejon: ja wstepnie moge isc :p tylko tam moze byc problem w deszczu :D bo ogarnac hale na tyle osob itd to trzeba miec pewne wyprzedzenie...anyway jak wydaje sie pewne to daj znac i ja jestem gotowy :p