Wpis z mikrobloga

No Panowie i Panie, ja jutro ogarniam powtórkę, niesamowity wyścig! Świetna taktyka z twardymi gumami, Rossi cały czas udowadnia, że należy mu się ten wymarzony 10 tytuł, Crutchlow genialny wyścig! Dovi, ma chłopak pecha, jak nie gleba, to awaria, no ewidentnie nie jest to jego szczęśliwy sezon, ale znowu Maniac Joe z każdym wyścigiem pokazuje, że wywalenie go z zespołu Ducati mogło nie być najlepszym pomysłem. Lorenzo...no cóż, ja powiem tak, że gość powinien dostać solidny #!$%@?, najpierw od zespołu, później od czołowych zawodników, czemu? Gość zaczął kręcić rekordy okrążeń i zjechał do boksu...i wielce cipciuś urażony, bo jest obesrany jak tylko kroplę wody zobaczy na wizjerze...to nie jest zawodnik zasługujący na miano mistrza, skoro nie potrafi sobie poradzić w pewnych warunkach, z którymi reszta czołówki nie ma problemu, albo nawet czują się w nich doskonale. Drugi #!$%@? od czołówki, bo gość ma przerośnięte szczeniackie ego i mimo że został zdublowany, nie miał szans niczego ugrać w tym wyścigu, i już tak stracił twarz, to jeszcze nawiązywał walkę z czołówką...po co? Kuźwa! Gość miał prawie minutę w plecy i wpierdzielał się czołowym zawodnikom pod koła...to jest #!$%@?ństwo po prostu i powinien mieć za to srogi lincz.

#motocykle #motogp
  • 9
@Glenroy: Kuuuuurde spóźniłem się na iplę i zakończyli transmisję, normalnie można cofnąć do samego początku dnia ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdzie teraz obejrzę zanim będzie u sicco666?
@Glenroy: Wiadomo dlaczego Lorenzo zjechał 2 razy? Jak rozumiem za pierwszym razem zmienił moto, ale za drugim razem wyglądało to tak, jakby przyjechał i odjechał na tej samej maszynie.
Kibicuję #vr46, #mm93 szanuję za rozwagę w tym sezonie i ogólnie szalone umiejętności, ale #jl99 nijak nie potrafię polubić i póki co uważam, że nie zasługuje na mistrzostwo.
@Glenroy: Dobra, już wiem co zrobił #jl99 - zjechał do pitu (mimo, że team sugerował mu zostać na torze, bo twardy tył zaczynał "działać" i kręcił dobre czasy tak samo jak #vr46), zmienił z full wetów na slicki po czym po jakimś czasie zjechał znowu zmienić na full wet bo było zbyt mokro na slicki :D