Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem #zagranico i wygląda na to, że mój polski SIM umar przez to, że go zbyt długo nie ładowałem.
Niestety wraz z numerem telefonu, który miałem jeszcze od czasu gdy Orange było Ideą, a wypasiony aparat to była Nokia 3210 ()

Pytanie jednak jest takie, potrzebuję po przylocie do Polski jak najszybciej mieć neta, także:
1. czy po wejściu tej #!$%@? ustawy antyterrorystycznej, którykolwiek operator oferuje zakup i rejestrację SIM przez internet, tak aby aktywny SIM, przysłany pocztą, już czekał na mnie po przylocie?
2. która obecnie oferta prepaid w PL jest korzystna jeśli chodzi o neta?

#orange #gsm #kiciochpyta #operatorzykomorkowi #internetmobilny #ustawaantyterrorystyczna #plus #play #mobilevikings #tmobile
  • 5
@szpongiel:
1. nie da się przez neta.
Jeśli chcesz wyciągać starter ze skrzynki pocztowej (czyli dopiero jak z lotniska dojedziesz do domu), to co za problem podjechać do salonu jakiegoś opa, kupić starter i od razu zarejestrować?
2. Play Internet na Kartę - za to, że zarejestrujesz numer możesz włączyć bonus - dostaje się 100 GB ważne 30 dni (jeśli planujesz być dłużej w PL, to mogę Ci opisać jaki dokładnie
@MlodyWilczek: Dzięki, sprawdzę. Ciekawe zarejestrowane na kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kris007:

to co za problem podjechać do salonu jakiegoś opa, kupić starter i od razu zarejestrować?

Problem taki, że wyląduję o 21:30. Salony operatorów chyba nie są czynne całodobowo? A następnego dnia o 8 rano potrzebuję być online.

Dzięki, za info o Play ale tyle neta aż nie potrzebuję. Będę raptem 5 dni i normalnie
@szpongiel: w teorii da się przez neta, o ile masz dostęp do danej karty (tzn. znasz nr telefonu i kod PUK), wtedy w Play24 do już istniejącego zarejestowanego numeru możesz podpiąć kolejną.
Pewnie jednak problem w Twoim przypadku leży w tym, że nie masz żadnej karty zarejestrowanej w Play :)

W teorii na poczcie można rejestrować, a poczty są czynne rano. Zresztą są w niektórych miastach poczty całodobowe, wiec może mają
@szpongiel: Jeżeli Twój numer został wyłączony z powodu braku doładowania konta przez dłuższy czas, możesz go jeszcze odzyskać w terminie 30 dni, skontaktuj się w tym celu z naszym biurem obsługi pod numerem 510100100 a numer zostanie uruchomiony abyś mógł doładować konto.
Obecnie rejestracja numeru jest możliwa tylko w punktach stacjonarnych.
Sprawdź także naszą ofertę Orange Free na kartę gdzie otrzymujesz pakiety danych za każde doładowanie konta, szczegóły tutaj: http://oran.ge/1ESNlEV