Wpis z mikrobloga

Mirki szukam autka w okolicach 5 tys (może 7,5). Co polecacie? Ważne żeby była klima i stosunkowo nie wielka wielkość powiedzmy do rozmiarów Bravo I. Jeszcze jest ważna mała awaryjność bo w tej cenie to kilkunastoletnie autko się kupi a więc fajnie by było by częściej jeździło niż stało u mechanika ;). Bezpieczeństwo też jest ważne bo kto wie czy gdyby nie całkiem mocna konstrukcja Pandziska to dzisiaj zamiast głowić się nad czym ja zastąpić leżałbym w chłodnej kaplicy...

Myślałem o Bravo I bo zawsze mi się to autko podobało, chcekupicauto.pl podpowiedziało jeszcze Peugeota 206 ( w sumie też piękny wóz nie wiem czemu o nim zapomniałem), Clio II i Corsę C (kumpel miał TDI i trochę miał z nim problemów więc nie wiem czy warto), któremu z tych wozideł warto się przyjrzeć?

#motoryzacja #5thkupujeauto #kupujoauto
  • 14
@Smookie: Według obecnej średniej to kolejne rozwalę w 2015 :D jednak jak nie zmienię postanowień, że prędkości nie przekraczam więcej niż 10-15 km to nie powinien go rozwalić o ile ktoś mi w nie nie wjedzie :D a an pewno nie rozwalę je w taki spektakularny sposób jak wczoraj :).

@dudek2: Co masz? I gdzie mieszkasz?:)
@5th: nie licz że auto za 5k będzie bezawaryjne... obejrzyj w jakiej cenie jest rozrząd i zawieszenie, bo najczęściej psujące się elementy...

plus taki że bedzie tanie jak barszcz...
@5th: jak corse c, to na pewno nie z silnikiem 1.0 lub 1.2, bo jak się coś jebnie, to tragedia. Widzialem dużo opinii, i slyszalem, ze to jest jednorazowka...

sam ze swoją walczę juz dobry czas i co chwile cos sie #!$%@?...
@Gacrux: Dlatego piszę o mało bezawaryjnym:) Masz Lanosa? Skąd właściwie idą części bo Daewoo juz ładnych kilka tal nie istnieje. Nie ma problemu z niektórymi częściami?

@Bimbermaeister: Na nie trzeba wydać coś koło 15 tys. Także za dużo. Bracik w tym roku dostał Stilo od rodziców więc wiem jak jego cena stoi ale fakt złote autko :)

@Jahcob: Ok dzięki wykreślam ją z listy.

@Shodan56: Też dobra propozycja
@5th: mam nubire 1,6 99' ... wadą jest że co chwila zawieszenie pada...jakiś wahacz, tulejki wahacza... zaletą że każda część kosztuje max 150 pln a dostępność jest wysoka... nigdy z niczym nie miałem problemu... teraz jednak walcze w ostrym wyciekiem oleju, którego przyczyny nie mogę zlokalizować...

jak na autko warte 3k, to naprawdę jest dobre... co prawda mój model nie ma klimy, ale jakoś daje rade...