Wpis z mikrobloga

@login_zajety_sic: Ta 166 to zrobiona tak tylko na jeden event z tego co wiem :P
Ale malowanie Carabinieri kozacko wygląda, a pierwsze 156 w PL z takim malowaniem widziałem już z 5-7 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czipsu: ale ja w dupie mam to co inni mówią :D śmigam któryś już miesiąc bez przedniej blachy i nakleji i jest git. Chce zrobić carabinieri i do tego jakieś ładne srebne lub grafitowe 18-stki + eibach. Nie wiem czy sie wyrobię do końca września z tym :(
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: U mnie w nowej 156 Eibach dopiero w planach, do tego 18" GTA chcę tam włożyć i tablica na rozmiar włoski, ale raczej z oryginalnymi numerami (ewentualnie coś typu AR 156 czy coś podobnego). Trzeba naprawdę na dziwnych policjantów trafić żeby się o to przyczepili :D

  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: 159 ostatnio sporo się na ulicach porobiło, ale wszystkie są zwykłe, ot seryjne 159. Takich wyróżniających się jest naprawdę mało, więc będziesz jednym z niewielu.


Niesamowicie podobają mi się te felgi w 159, chociaż jak patrzę na grupie to trochę osób już też je ma, nie są już tak unikatowe jak jeszcze 3-4 lata temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czipsu - @loginzajetysic: 159 ostatnio sporo się na ulicach porobiło, ale wszystkie s...

źródło: comment_5s4k8ZpdyrxBUERgHBej2rDYGP4B1I97.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Czipsu: felgi Ti są oklepane do bólu jak znaczek M/// w e46 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze myślę nad felgami. Może jakieś tomasony będą albo MAC albo wie co jeszcze.

W stolicy staram się być w każdy czwartek na stadionie. Nie bój się podjechać, zagadać, nie gryzą ci ludzie :)
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Dwa razy byłem, później przez pół roku nie miałem auta tylko śmigałem służbowymi, teraz niby mam 156, ale jeszcze jest w takim stanie, że wstyd nią na zlot, a służbowym Hyundaiem czy Jaguarem też średnio się pokazać. Ale fakt, ludzie są tam bardzo przyjaźni :)
  • Odpowiedz
@Czipsu: Daj spokój, jest tam parę osób które mają totalne gruchoty i nie boją się podjechać :) Służbowym też możesz podjechać, tylko stań gdzieś z boku :D Ja KIA przyjechałem nawet na spot :) Nikt ci nie będzie tam rdzy wytykać palcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Akurat ta 156 jest całkowicie wolna od rdzy, sam się zdziwiłem jak ją obejrzałem od spodu ( )
Ale do wymiany zderzak przód + tył, błotniki, zamontowanie listw na progi, zrobienie piszczącej rolki przy rozrządzie (kupiona, ale nie mam czasu tego wymienić, a do żadnego serwisu też nie chcę oddawać) i ogarnąć wreszcie FL wnętrza, byłbym chyba pierwszym w Polsce, któremu się to udało
  • Odpowiedz