Wpis z mikrobloga

@Frank_Costello: Patrząc po komentarzach wykopowi eksperci twardo stoją przy zdaniu, że chętnie zobaczyliby szyicko-sunniką #!$%@?ę w stylu II Wojny, z całym jej ludobójczym dorobkiem, która #!$%@? w drobny mak cały Bliski Wschód i pół Afryki jak nie Azji. Takich nam trzeba specjalistów!
@Frank_Costello: ci co zaplusowali # soleimanimusisz Przecież Iran, gdy powstanie ta Armia Wyzwolenia, zechce przejąć kontrolę nad Irakiem i Jemenem, a Koalicja Arabska na to nie pozwoli. W końcu dojdzie do otwartej wojny.
@onlajf: Przecież to jest oczywiste, że taki jest cel Iranu. Poszerzenie swojej strefy wpływu.

Z drugiej strony mając do wyboru Iran a Saudów to bez wahania wybieram Iran.

Co do samego zaplusowania #soleimanimusisz to potraktowałbym to bardziej humorystycznie i nie wyciągał tak daleko idących wniosków, że to jakieś zwyrole plusują, które chcą patrzeć jak cały świat płonie.
@onlajf: Jak już obgadujesz to wołaj kulturalniejsze to niż oskarżać o coś po cichu.
@2PacShakur, @Frank_Costello, @RuskiAgent1917, @yoritomo1610 od ludobójców wyzywają ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyzywasz od wykopowych ekspertów a kimże Ty jesteś jak nie takim. Cóż w moim przypadku bezpieczeństwo Iranu, a za takie uważam stabilizację w sąsiednich krajach to kwestia rodzinna więc dla mnie zdecydowanie #soleimanimusisz. A jeżeli uważasz to
@Frank_Costello: i także @Tobala: No to tak zapytam: jakie odniesiemy korzyści, my jako Polska w NATO, jeżeli mocarstwem na Bliskim Wschodzie będzie Iran (nawet mniejsza o koszty i ile by to miało trwać)? Bo jestem otwarty na wszelkie pomysły, jeżeli przyczyniają się tylko do (nawet nie wzmocnienia) ale utrwalenia suwerenności naszego państwa.
@RuskiAgent1917: Konsekwencje tej Irańskiej prowokacji już nie będą takie heheszkowe. Każda strona wspiera swoich, ale zachowuje pozory
@onlajf: Nie wiem jakie korzyści osiągnie Polska nie jest to obiektem mojego zainteresowania.
Napisałem Ci, że jest to dla mnie kwestia rodzinna. Moi teściowie i rodzina od strony żony ciągle mieszkają i będą mieszkać w Iranie wiec ich bezpieczeństwo jest dla mnie ważne. Ja sam mieszkam na stałe poza Europą, ba w państwie które w NATO nie jest więc to także nie jest moim obiektem zainteresowania.
Myślę, że te argumenty wystarczą