Wpis z mikrobloga

Co się tu odjaniepawla z disputami na ali? Dawniej byli bardziej prokonsumenccy, był jakiś problem zwracali kasę, teraz #!$%@? każą ci wysyłać wideo, zdjęcia 4k zrobione canonem, badania próbek przez NASA i CERN, wszystko zmierzone co do centymetra, a jak nie ma 100% pewności że masz rację to mówią #!$%@?. Ktoś miał podobne doświadczenia?
#aliexpress
  • 11
@lazzyday: Ja miałem tak że mimo pełnej masy dowodów w porównaniu z jednym zdjęciem sprzedającego wierzyli bardziej mu i ciągle przedłużali czas na dodawanie dowodów żeby on mógl więcej ich przedstawić aż w końcu sprzedający sam anulował i mi zwrócili kasę ale było gorąco...
@lazzyday: @lazzyday: tez to zauważyłem. Nie doszła do mnie paczka z jakimiś pierdołami za 2 dolary. Oczywiście tracking numer jakiś chiński. Napisałem ze nic nie dostałem. Napisał mi ze oszukuje i dał jakiś swój chiński tracking i elo 2 dolary poszły w piach. Świetny sklep
@lazzyday: Tez tak mam. Dostalem okulary przeciwsloneczne, ktore byly krzywe na nosie. Wyslalem im zdjecia i video jasno pokazujace, ze cala rama okularow jest krzywa. Niby detal, ale sprawial, ze rzecz byla nie do uzywania bo sie wygladalo jak idiota co przed sekunda w twarz dostal. Mimo to nie dostalem zwrotu, bo byly popsute tylko troche, a nie rozpadaly sie w rekach.
Od tego momentu daruje sobie kupowanie na ali drozszych