Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co, mirasy? Po lekturze wszystkich tych wyponin anonków stwierdzam, że dalej mentalnie siedzimy na początku XIX wieku.

Mówię tu głównie o osobach w wieku 18-3... lat - skarżących się na samotność, dziewictwo, stulejarstwo itd.
Doszedłem do wniosku, że winą można obarczyć naszą kulturę polską.

Przyjęło się u nas, że najlepiej wcześnie hajtnąć się, spłodzić paru gówniaków, #!$%@?ć w robocie do śmierci. Jakby nie patrzeć - jak chłop małorolny przed II wojną światową - gdzie każda para rąk do pracy przydawała się.
Takie są oczekiwania rodziny i (ogólnie) społeczeństwa.

Zamiast cieszyć się życiem dołują się, że nie spełnili pokładanych w nich nadziei.

PS. Tak, jestem sam, #!$%@? zarabiam, ale mam w dupie co inni powiedzą na ten temat. Trzymajcie się Mirki :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie wiem skąd się bierze stulejarstwo (nie wiedziałem, że aż ich tyle) ale nie jest to wina społeczeństwa.
Po ich wypowiedziach wnioskuje, że mają problem z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich, nie wiem czym to jest spowodowane, gdyż ja nigdy z tym problemów nie miałem, ale nie sądze, że to przez presję, aby za młodu hajtnąć się itd jak piszesz.
Może ktoś z #psychologia wyjaśni temat lepiej.
WalecznaProgramistka: przecież tu jest 10 osób na krzyż co nakręca tę karuzelę #!$%@?, reszta #!$%@?ów komentuje bo lubi to uczucie wyższości (ja nie jestem #!$%@?, rozumiem twój problem, masz pomogę ci)

totalnie nie ma sensu wyciągać żadnych konkluzji, tym bardziej takich odjechanych jak ty opie

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

WolnaAzjatka: no bo good luck zdobyc nawet przecietna dziewczyne 5/10 bedac mniej niz 7/10

przeciez dziewczyny poki sa mlode to smialo moga miec jakiegos przystojniaka albo byc kochanka jakiegos bogatego kolesia no a wiekszosc chlopakow nie wpada w te kategorie

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na