Wpis z mikrobloga

@phoe nie wiem jak na to zareaguje Portal, prawa autorskie itp., np. taki nh on-line zostawiają w spokoju bo jest non profit, ale taki projekt mógłby się im nie spodobać, ja osobiście chętnie wsparłbym na lokalnym serwisie, ale nie chcę się bawić w wsparcie dolarowe
@antros: nie martw się o Portal - jestem w stanie to załatwić, a pewnie i tak wyjdzie, że będę to robił razem z nimi. :D
jako, że projekt jest dość mocno międzynarodowy, to chcę to zrobić niestety na Kickstarterze. :<
@phoe ostatnio zakończony sukcesem projekt Martians: A Story of Civilization był fundowany na kicku i wspieram.to jednocześnie (z wspólną pulą), jak się chce to można :p
@phoe: Hmmm Trzewik nie tak dawno mówił ze po eksperymentach z crowdfundingiem Portal nie będzie sie w to bawil. Będą angażować sie tylko w model przedsprzedażowy.

Zreszta nie rozumiem dlaczego armia ma iść przez KS-a... Nowa armia sie robi, prototyp jest, Moracz go ogrywa z ludźmi - kwestia kilku miesięcy i bedzie.

Druga kwestia - jak wyobrażasz sobie progi przy fundowani armii do Neuroshimy?

Trzecia kwestia - tworzenia armii się wydłuża
@Niedzwiedz87 po twoim wpisie widać, że nie wiesz kim jest phoe i nie zadałeś sobie trudu by poczytać to co zalinkował i zrozumieć o co pyta,
facetowi, który zrewolucjonizował spojrzenie na armię w hexie, który stworzył multum frakcji, którego armia została wydana jako oficjalna piszesz, że o ile wiesz to można na bgg jakieś armie odszukać i zamieścić własną :-)