Wpis z mikrobloga

@seta1991: Z tym #!$%@? zawsze są problemy. 3 miesiące naprawiali TV, kiedy napisałem reklamację to otrzymałem odpowiedź, że winne były moje telewizory bo się nagrzewały za mocno i po zainstalowaniu jakichś filtrów i odwróceniu wtyczek zasilających jest już ok. Napisałem pismo ze skargą do KRRiT to otrzymałem odpowiedź, że usterkę zgłaszałem trzy razy... Rozumiecie jak ręka ręke myje?
@Stulejusz_Wielki: widzę że support i rozpatrzenia się nie zmieniłiy

@majlo1985: gdyby nie fakt ze można brać u nich ofertę na czas nie określony to bym napewno tam neta nie miał. Jeśli chodzi o eg to najgorsze chyba co można wybrać. Bardzo często są problemy z netem. Dobrze że drogi na browarnej już nie robią bo tam mają węzeł główny i bardzo często było światło zerwane i cały dzień bez neta
@seta1991: powiem tak, miałem neta w Vectrze od jakichś 5 lat i w tym czasie nie miałem ŻADNYCH większych problemów. Przerwy w dostawie sporadyczne, prędkość zawsze OK, ale jakiś czas temu (miesiąc) zauważyłem właśnie, że z tą prędkością nie jest zbyt kolorowo. Mam nadzieję, że to tylko tymczasowe przejścia.
Netii nawet nie rozważam. Jawni oszuści.
@majlo1985: netie (wczesniej dialog) mam na innej chacie i zadnych problem i dziwnych faktur nigdy nie miałem.
Muszę przyznać że miałeś wyjątkowe szczęście co do neta, u mnie cały czas są jakieś dziwne jazdy (na 2 różnych lokacjach). Najgorsze że nie można ich tych modemów przekonfigurować pod siebie i przez to nie mam pewności czy ktoś nie wpierdzielił mi się na router :(