Wpis z mikrobloga

Hej, szukam chętnych którzy w zamian za 25 % zniżki podbiją mi pieczątki w burger kingu!!!

MAM 25% ZNIŻKI W KFC, BURGER KING I PIZZA HUT (ORAZ STAR BUcKS, ALE NIE MA W KOSZALINIE) I NIE BARDZO MAM CO Z TYM ZROBIĆ A #!$%@? MNIE MOJA PRACA "DZIĘKI" KTÓREJ MAM TĄ ZNIŻKĘ --- CZYT. AMREST -> WIĘC W RAMACH WŁASNEGO ODWETU CHCIAŁAM KOMUŚ TO ODDAĆ !!!
A CO MAM W ZAMIAN?? PIECZĄTKI --> ABY MIEĆ ZNIŻKĘ, MAM IMIENNĄ KARTĘ, Z KTÓREJ MOGĘ KORZYSTAĆ 1 NA DZIEŃ W DANYM SKLEPIE OSOBIŚCIE, WIĘC W PRZYPADKU BURGER KING DODATKOWO MOGĘ SOBIE PODBIJAĆ PIECZĄTKI --> ZA KTÓRE MASZ DARMOWE ŻARCIE

#znizka #koszalin #bieda #burgerking #kfc #starbucks #pizza #pizzataniej #cebula #cebulaonline #jedzenie
  • 16
  • Odpowiedz
CHCIAŁAM KOMUŚ TO ODDAĆ !!!


@MalaHierba: Nie przemyślałaś jednego, nie wolno korzystać ci ze żniżki gdy jesteś w pracy. Jeśli ją komuś oddasz to ten ktoś może z niej skorzystać gdy ty będziesz w pracy. IT przekaże to twojemu GM i będzie problemik.
Także wróć do nauki i powtarzaj sobie złoty standard whoppera i prawidłowy rozmiar cebuli bo jeszcze przez przypadek regionalny dowie się o tym i zablokuje wszystkie karty na
  • Odpowiedz
kto nigdy nie pracował tylko idzie po dychę do rodziców na "fajki"


@MalaHierba: No tak, skąd ja wiem jak działa firma skoro nigdy nie pracowałem, IT GM REGIONALNY przecież ci to nic nie mówi prawda?

  • Odpowiedz