Wpis z mikrobloga

@Marty_MacFIy: Zdefiniuj piszczenie na głośnikach, to jest dobry interfejs o świetnych parametrach, pierwsze słyszę o takim problemie. Wadliwy model? Za dużo urządzeń pod USB? Coś musi być nie tak i może da się to wyeliminować albo oddać na gwarancję.
@americanfootball:

Co w nim jest przereklamowane?

Mega stabilne sterowniki, niska latencja jak na USB, w takiej cenie genialne parametry wyjsciowe. Ten interface uciagal DT770 Pro w wersji 250OHm. Swietna jakosc dzwieku na dodatek radzi sobie dobrze nie tylko w 96KHz 24bit! jak to czesto bywa.

No i zamkniety jest w wysokiej jakosci obudowie.

Za jakosc sie placi kolego ;)
@americanfootball: Wyglada na to, ze wyzej srasz niz dupe masz... wielce oburzony znafco.

W tanich sprzetach, 2i2 wyroznia sie wlasnie jakoscia mimo iz trzeba zaplacic za niego wiecej niz u konkurencji.

#!$%@? mnie ludzie twojego pokroju. Wiadomo, ze nie rozmawiamy o sprzecie profesionalnym ale i tak musiales #!$%@? komentarzem tego sortu. Gratuluje ;)
@TypowyNerd: mówisz, że ja oburzony, a to ty personalnie jedziesz, więc skończę tym ostatnim komentarzem - Scarlett jest zbudowany z tanich materiałów (jakiej niby wysokiej jakości obudowie? miałeś to w łapie?) i często słyszę o jego awaryjności - to raczej antonim "jakości". Sprzęt nie jest zły, ale kompletnie się nie odniosłeś do Tascama, którego poleciłem, a to ta sama półka cenowa. Jakbyś znał jakiekolwiek alternetywy (a ten Tascam, którego miałem przyjemność